Hagi'den Morutan ve Cicaldau açıklaması

Forul Constanta Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Galatasaray karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Hagi'den Morutan ve Cicaldau açıklaması

Karşılaşmayı değerlendiren Hagi "İyi bir maç oldu. Her iki takım için de güzel bir idman oldu. Yolun başındayız, yeni bir takım yapıyoruz. Tecrübe kazanıyoruz. Daha çok çalışmamız lazım. Çok gencimiz var, 10 tanesi milli takımlarda. Romanya'nın en iyi akademisine sahibiz, gurur duyuyoruz. Gençlere yatırım yapıyoruz. Tecrübeli futbolcular da kullanıyoruz ama yatırımımız gençlere." dedi.

Galatasaray'ın iki yeni Rumen futbolcu hakkında da konuşan Hagi "Olimpiu Morutan'ın çok yetenekli, önü açık. Buraya adapte olması lazım. Biraz sabır lazım. Alexandru Cicaldau da iyi oyuncu, kendilerini iki haftada gösterdiler. Bu formayı hak ettiklerini gösterdiler." ifadelerini kullandı.

HAGI MI, ALEX Mİ?

Hagi, Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza'yla kıyaslanmasıyla ilgili bir soru üzerine ise "Benim cevap vereceğim bir soru değil. Ben kendimi sahada ispat ettim. Ben tarihi sahanın içinde yazdım. Bu konularda konuşmayı başka insanlara bırakıyorum." dedi.

Son olarak Galatasaray taraftarını çok sevdiğini vurgulayan Gheorghe Hagi, bir basın mensubunun "Hedeflerinde bir gün Türkiye var mı?" sorusuna gülerek "Yüzde 100" cevabını verdi ve sözlerini tamamladı.

SIRADAKİ HABER

banner48