Gedson Fernandes transferi için Burak Elmas devrede

Galatasaray’da Gedson Fernandes transferinde sona yaklaşılıyor. Bir süredir çıkmazda olan görüşmelerin yeniden ivme kazanması ve olumlu yönde seyretmesinde en önemli faktörün Başkan Burak Elmas olduğu ortaya çıktı.

Gedson Fernandes transferi için Burak Elmas devrede
BİZZAT GÖRÜŞECEK

Sözcü'de yer alan habere göre; Elmas, aracıları ortadan kaldırıp Benfica ile temasa geçmesinin ardından yeni rotasını da belirledi. Galatasaray'ın çiçeği burnunda başkanı, Portekiz kulübüyle yüz yüze görüşüp bizzat pazarlık masasına oturma kararı aldı.

ELMAS İŞİ BİTİRME KARARI ALDI

Gedson Fernandes ile prensipte anlaşan Burak Elmas, menajerlerin başta Beşiktaş olmak üzere başka takımlara önerilmesi üzerine işi bir an önce bitirme adımı attı.

ÇANTASINDA PLANLARI VAR

Benfica yönetimiyle yapılacak görüşmelerin ana çerçevesi ise belli: Kiralık değil satın alma. Portekiz kulübü, Gedson'u satmak istiyor. Galatasaray da şartları görüşmek için randevu aldı. Elmas'ın çantasında vadeli bir ödeme planı bulunuyor. Taraflar hafta başında bir araya gelip süreci hızlandıracak.

BENFICA’DA İDMANDA

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Benfica'nın antrenman kadrosunda Gedson Fernandes de yer alıyor. Gedson, Teknik Direktör Jorge Jesus'un geniş kadrosunda yer alıyor.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48