Galatasaray - Socios.com İş Birliği Dünya Basınında

Galatasaray ile Socios.com arasında Eylül ayında gerçekleştirilen iş birliği dünya çapında spor ve teknoloji medyasında büyük yankı uyandırdı

Galatasaray - Socios.com İş Birliği Dünya Basınında

 Avrupa medyasının yanı sıra başta Çin ve Kore olmak üzere Uzak Doğu, Kuzey ve Güney Amerika basınları iş birliğine en yüksek ilgiyi gösterirken, iş birliğine dair uluslararası basında yer alan 160’ın üzerinde haber globalde toplam 3,5 milyarlık online erişime ulaştı. Haber sadece Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki bir haber sitesinde 21 milyondan fazla tekil ziyaretçi tarafından okundu.

Socios.com iş birliği ile taraftarlarımız “Taraftar Tokenı” olarak adlandırılan dijital varlıkları platform üzerinden satın alarak veya artırılmış gerçeklik ortamında bir oyun gibi ücretsiz olarak avlayarak elde edecekleri oy hakkıyla kulübümüzün taraftar oylamasına sunduğu konularda söz hakkı sahibi olabilecekler. Paris Saint Germain, Juventus, AS Roma, Atletico de Madrid ve West Ham United gibi Avrupa’nın diğer önemli futbol kulüplerinin de dahil olduğu platform kulüp-taraftar etkileşimi alanında dünya sporunda yeni bir dönemin kapılarını açacak.

Socios.com platformuna dahil olan taraftarlarımız ayrıca VIP maç bileti, imzalı forma, antrenman ziyareti, stadyum turu gibi özel ödülleri kazanma şansına sahip olurken, 2020 yılının ilk çeyreğinde tüm fonksiyonlarıyla faaliyete geçecek olan Socios.com platformuna taraftarlarımız şimdiden www.socios.com/tr/Galatasaray adresinden ön kayıt yaptırabilecek ve gelişmelerden doğrudan haberdar olabilecekler.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48