Galatasaray seçime gidiyor!

Ajan 1905'in deneyimli ismi Süleyman Rodop, Galatasaray yönetiminin seçim kararı aldığını duyurdu. Rodop, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Galatasaray yönetimi aldıkları seçim kararını salı günü açıklayacak . Başkan Mustafa Cengiz’in yeniden aday olamaması için önünde bir engel bulunmuyor. Cengiz’in yenilenecek listesinde en az 2-3 yeni ismin olması bekleniyor." dedi.

Galatasaray seçime gidiyor!

İşte o paylaşımlar:

1-Galatasaray’da idari ibrasızlık ile ilgili açılan 6 davadan biri “ yönetim seçime gitmeli” derken 5 dava ise tedbir kararının devamı konusunda karar verdi. Mevcut yönetim isterse diğer davalar bitesiye kadar seçime gitmez.

2- 16 Ekim’deki mahkemenin gerekçeli kararı açıklanmadan sızdırılarak “galatasaray da kaos ortamı” yaratılmak için sızdırıldı. Yönetim diğer 5 davanın bitmesini bekleyebilir, bu da en az 2 yıl demek. Ancak Galatasatay yönetimi seçim kararı alıyor.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu “ galatasaray’ı kaosa sokarak zarar verecek işin içinde olmamak için seçim kararı aldı. Ve bunu salı akşamı açıklayacak”

4-Daha önce 14 kasım’da yapılacak Divan toplantısına gitmeme kararı alan Başkan Mustafa Cengiz’in karar değiştirdiği ve Çarşamba günü divan toplantısına giderek eleştirilere çok sert cevap vereceği duyumunu aldım.

5- Yapılacak seçim sonrası .. Galatasaray’da “Liseci “Zihniyet ya tamamen tarihin tozlu raflarına kalkacak.. Ya da Galatasaray “ liseci” zihniyetin hegemonyasında kalacak. Buna kulüp üyesi 8.200 kişi karar verecek..

Önemli Duyuru...
Galatasaray yönetiminin aldığı seçim kararını ve seçime götüren unsurları yarın Ajans 1905’te deyaylı olarak tartışacağız. #not: yayın saatini sizlere duyuracağız.

Galatasaray’dan “hodri meydan” ... Yöneticiler ile konuşan Başkan Mustafa Cengiz’in “ Arkadaşlar kısa zamanda 4 kupa aldık. Sportif başarımız yanında kulübü 2 dönemdir kara geçirdik. Riva ve Florya konusunu çözüyoruz. Bunlar birilerini rahatsız ediyor” dediği öğrenildi.

Galatasaray yönetimi aldıkları seçim kararını salı günü açıklayacak . Başkan Mustafa Cengiz’in yeniden aday olamaması için önünde bir engel bulunmuyor. M.Cengiz’in yenilenecek listesinde enaz 2-3 yeni ismin olması bekleniyor.

Galatasaray yönetimi salı günü seçim kararını ve tarihini açıklayacak..

İnşallah bu seçim Galatasaray’ın 3-4 yılına mal olmaz.Muhalefet bir yandan sevinç cığlıkları atarken bir yandan da harıl harıl Mustafa Cengiz’in karşısına çıkaracak başkan adayı arıyor. Hayırlı olsun..

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 15:37
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48