Galatasaray, Mustafa Muhammed için bekliyor

Galatasaray'ın 4 milyon dolarlık satın alma opsiyonu bulunan Mustafa Muhammed için bir flaş açıklama da Mısırlı futbolcunun menajeri Ahmed Yahya'dan geldi.

Galatasaray, Mustafa Muhammed için bekliyor

Mustafa Muhammed'in menajeri Ahmed Yahya, Galatasaray'ın satın alma maddesini etkinleştirmek için Zamalek ile henüz temasa geçmediğini doğruladı.

Mustafa Muhammed'in menajeri Yahya, "Galatasaray şu ana kadar Zamalek ile bir görüşme gerçekleştirmedi ve satın alma opsiyonu da henüz etkinleşmedi. Galatasaray'ın bu opsiyonu kullanmak için daha zamanı var ve bu konuda acele etmeye gerek yok. Kulüpte şu anda bir seçim süreci var, teknik direktör dahi belli değil. Kulüpteki kaotik durumun Mustafa Muhammed'in sürecini etkileyeceğini düşünmüyorum" dedi.


Mustafa Muhammed'in kariyer planlaması hakkında da konuşan Ahmed Yahya, "Mustafa Muhammed'e birçok teklif gelmesi normal. Avrupa'dan birçok kulüp Muhammed'i izliyor ancak Galatasaray'a ulaşan resmi bir teklif yok. Herkes, transfer süreci için Olimpiyatları bekliyor ve Mustafa Muhammed için bir sonraki adım harika olacak" şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz ocak ayından bu yana Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Mustafa Muhammed'in 4 milyon dolarlık satın alma opsiyonu 2022 ocak ayına kadar aktif durumda.

 

Haber; Sporx.com

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48