Galatasaray kamp raporu!

Forma savaşı, öne çıkanlar...

Galatasaray kamp raporu!
YENİ SEZONA İDDİALI GELİYOR

Süper Lig'i 6. sırada tamamlayan ve hayal kırıklığı yaratan Galatasaray yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor. 5 yeni oyuncuyu kadrosuna katan sarı- kırmızılı ekip, 12 Ağustos'ta çalışmalara başlarken geride kalan zaman zarfında büyük bir forma mücadelesi ortaya çıktı. (Sabah)

İŞTE KAMP RAPORU

Özellikle Diagne, Arda ve Falcao yüksek formu ve çalışma isteğiyle teknik heyeti memnun etti. Tabii iyiler kadar henüz istenilen seviyede olmayanlar da var. Oğulcan Çağlayan henüz takıma uyum sağlayamadı. Belhanda her zamanki rahatlığında, Ryan Babel de git geller yaşıyor. İşte Galatasaray'ın 14 günlük kamp raporu:

ÖNE ÇIKANLAR - EMİN BAYRAM

Yakaladığı şansı hak etmek istercesine çalışıyor. Şu anda Marcao'dan önde görünüyor. Sezona 11'de başlarsa kimse şaşırmayacak.

LUYINDAMA VE DIAGNE

Sakatlıktan ve kiralıktan yeni transfer gibi döndüler.

TAYLAN ANTALYALI

Atalay ve Ömer Bayram ile girdiği 8 numara mücadelesinde öne geçti. Eğer Seri döner ya da o tarz bir oyuncu gelirse Ömer'den daha çok takımda kalacak gibi duruyor.

EMRE KILINÇ

Onyekuru'yu aratmayacağını gösterdi. Hatta çok daha fazlasını sahaya koyacağını göstermeye çalışıyor. Tek kelimeyle Galatasaray'ın idmanlardaki en iyi oyuncusu...

ARDA TURAN

Tam anlamıyla beklentileri karşılıyor. Fiziksel eksikliği ve uzun zamandır oynamadığı için oyun eksikliği dikkat çekiyor. Ancak mental olarak hazır olması, abilik yapması, takımı etrafında toplaması taktir topluyor.

FEGHOULI

Ne kadar önemli bir oyuncu olduğumu kanıtlarım havasında

FALCAO

Geçen yıl sezon öncesi kampı yapamamasının acısını çıkarmaya çalışıyor. Tek korku sakatlık yaşaması... Bu yüzden kendisine yükleme yapılırken çok dikkatli davranılıyor..

VASATI AŞAMAYANLAR - OĞULCAN ÇAĞLAYAN

Çok istekli ancak çok eksiği var gibi duruyor. Henüz kendisiyle ilgili iyi veya kötü bir fikir sahibi olunamadı.

AHMET ÇALIK

Yine beklentilerin altında. Hali hazırda stoper tercihlerinde Ozornfawor'dan bile geride

SARACCHI

Ligin ikinci yarısında kötüler arasındaydı. Beklenen patlamaya yapabilecek gibi durmuyor.

MARTIN LINNES

Omar'ın gelmesinden sonra sanki umudunu tamamen kaybetmiş gibi.

ADEM BÜYÜK VE ÖMER BAYRAM

Kafaları karışık gibi... Konsantre değiller... Sanki kendilerine forma sırası gelmeyecek gibi davranıyorlar.

BELHANDA

İstenmediğini bildiği için her zamanki gibi... Ancak Emre Akbaba'nın 10 numaraya bu kadar yakın olduğu dönemde bu kadar beklentilerden uzak kalması Terim'i kızdırıyor.

RYAN BABEL

Bambaşka bir havada... Kalmak istiyor gibi çalışıyor. Gitmek istiyor gibi davranıyor. Terim'le ve teknik heyetle sürekli didişiyor. Ruh hali takımı etkiliyor.

YUNUS AKGÜN, JIMMY DURMAZ VE SEKIDIKA

Bize takım bulunsa da gitsek havasında, vasatın altındalar....

haber: SABAH

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48