Galatasaray'ın en uzun günü: 17 Ekim!

Galatasaray Spor Kulübü'nde Burak Elmas'ın yetkileri ve Mustafa Cengiz dönemine ait kararlar 17 Ekim Pazar günü alınacak.

Galatasaray'ın en uzun günü: 17 Ekim!
NELER KONUŞULACAK?

Sarı-kırmızılı takımda oldukça hareketli geçecek günde konuşulacaklar belli oldu. İşte Galatasaray'ın en uzun gününe dair ayrıntılar...

MUSTAFA CENGİZ DÖNEMİ OYLANACAK

Galatasaray'da 17 Ekim Pazar günü en uzun gün olacak. Bir taraftan eski başkan Mustafa Cengiz dönemine ait 2020 yılı mali ve idari yönden oylanacak, diğer tarafta ise Burak Elmas ile ekibinin istediği yetkiler masaya yatırılacak.

OLAĞAN GENEL KURUL GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Üstelik aynı gün ligde saat 16.00'da Galatasaray ile Konyaspor karşılaşacak. Sarı-kırmızılılar iki yıldır pandemi nedeniyle gerçekleşmeyen mali genel kurullarını 16 ve 17 Ekim'de yapacak. 16 Ekim Cumartesi günü 2019 yılı ele alınacak. 17 Ekim Pazar ise 2020 Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilecek.

YETKİLER TARTIŞILACAK

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Oditoryumu'ndaki toplantının gündem maddeleri arasında yeni yönetimin istediği yetkiler de bulunuyor. Bu uzun ve yoğun gündemden dolayı Başkan Burak Elmas ve ekibi ile genel kurula katılacak üyeler aynı gün 16.00'daki Konyaspor maçını stattan takip edemeyecek.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48