Galatasaray ile Magdeburger Sigorta arasında sponsorluk anlaşması imzalandı

Galatasaray ile sigorta dünyasının köklü şirketi Magdeburger Sigorta arasında yapılan forma kol sponsorluğu anlaşmasının imza töreni Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleştirildi.

Galatasaray ile Magdeburger Sigorta arasında sponsorluk anlaşması imzalandı

Anlaşmanın imza törenine Başkanımız Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcılarımız Yusuf Günay ile Kaan Kançal, Yönetim Kurulu Muhasip Üyemiz Dorukhan Acar, Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Can Hancan ve Bor Holding Üyesi ve Magdeburger Genel Müdürü Zafer Uçar katıldı.

Başkanımız Mustafa Cengiz imza töreninde yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:

“Sponsorluk çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Ülkemizin içinde bulunduğu geçici sıkıntılara rağmen Galatasaray sponsor desteğini yitirmedi, giderek artırdı.  Son üç yılda sırasıyla 112, 124 ve 180 milyon liralık sponsorluk gelirlerinin ardından bu yıl güncel olarak 215 milyon lirayı bulduk. Bu çok mutluluk verici, bu sportif başarılarımızın mali anlamda taçlandırılması, bize olan ulusal ve uluslararası ilginin tezahürü ve sonucudur.

Magdeburger'e desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Soracaksınız biliyorum o nedenle şimdiden söyleyeyim, Magdeburger Sigorta ve Bor Holding'in bize desteği 6,5 milyon lira civarında olacak. Bunun için çok çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bütün sponsorlarımıza da teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Özellikle sponsor anlaşmalarında emeği olan Pazarlama Direktörü Didem Hanım'a, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Yusuf Günay, Kaan Kançal, Dorukhan Acar'a ve onlarla birlikte tüm yönetim kurulu üyelerime teşekkür ediyorum. Çünkü hepsinin bu anlaşmalarda katkısı var. Biz kesinlikle sponsorluk anlaşmalarını maddi boyutuyla ayırt etmiyoruz.

Dikkat çeken transferlerimizi de daha az dikkat çeken transferlerimizi de mutlaka ağırlayıp bir fotoğraf çektiriyor ve yayınlıyoruz. Hiçbirini ayırt etmiyoruz. Oyuncularımızı kategorize etmediğimiz gibi sponsorluklarımızı da ayırt etmiyoruz. Tabii ki ana sponsorlar, ikinci sponsorlar var ama biz hepsine değer veriyoruz. Mümkün olduğu kadar burada bulunmaya çalışıyoruz. Onların verdiği desteğe teşekkür etmek için buradayım, yoksa burada özellikle bulunayım diye özel bir çaba ve endişe içinde değilim.”

Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Can Hancan ise şunları söyledi:

"Biz de Galatasaray'a çok teşekkür ediyoruz. Ülkemizin böylesine değerli, nadide ve başarılı bir kulübüne sponsor olmak bizim için gurur ve onur verici. Sponsorluk anlaşmasının her aşamasında bize destek olan ve bilgi veren kulüp çalışanlarına da çok teşekkür ediyoruz. Umarım iş birliğimiz bu seneyle sınırlı kalmaz, uzun yıllara yayılır. Uzun yıllar beraber çalışma fırsatı buluruz."

Bor Holding Üyesi ve Magdeburger Genel Müdürü Zafer Uçar şu ifadeleri kullandı:

"Magdeburger 1844'de Almanya'da kurulmuş, 1903'de Türkiye'de ilk poliçelerini kesmiş, 2018'den bu yana da Bor Holding çatısı altında. Umarız Galatasaray'la olan sponsorluk anlaşmamız bu sezonla sınırlı kalmaz, uzun yıllar devam eder. İnşallah Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuna kadar yola beraber devam ederiz."

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48