Galatasaray, iki yıldızla imzalıyor!

Galatasaray'da Dünya Kupası arasında transfer çalışmaları sürüyor. Sarı-kırmızılılar iki yıldızla sözleşme imzalama aşamasına gelirken sözleşme detayları da ortaya çıktı.

Galatasaray, iki yıldızla imzalıyor!
G.SARAY'DA İKİ İSME YENİ SÖZLEŞME

Dünya Kupası için lige verilen arada Galatasaray'da transfer çalışmaları son hızıyla sürüyor. Sarı-kırmızılılar iki yıldızla yapılan görüşmelerde son aşamaya gelirken sözleşme detayları da ortaya çıktı.

KEREM VE YUNUS İÇİN HAREKETE GEÇİLDİ

Galatasaray’da yönetim, Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün’e zam yapılması için düğmeye bastı. Sezon başından bu yana tartışılan iki isimle ilgili harekete geçildi.

20 MİLYON LİRAYA YÜKSELECEK

Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, iki oyuncunun menajeriyle masaya oturup taleplerini dinleyecek ve orta yolu bulmaya çalışacak. Bu noktada yıllık 8 milyon lira kazanan Kerem Aktürkoğlu’nun ücretinin 20 milyon liraya yükseltileceği belirtildi.

SENELİK ÜCRETİ KADEMELİ ARTACAK

2026’ya kadar sözleşmesi bulunan 24 yaşındaki futbulcunun senelik ücretinin kademeli olarak artış göstereceği de dile getirildi.

YUNUS AKGÜN'E CİDDİ ZAM

Yine yılda 900 bin lira ile takımın en az kazanan isimlerinden biri olan Yunus Akgün’e de ciddi bir zam yapılacağı bildirildi. Bu noktada 2024’te sözleşmesi bitecek olan 22 yaşındaki futbolcuya +3 senelik yeni kontrat planlandığı vurgulandı.

YILLIK 10 MİLYON LİRA

Yeni sözleşmeyle Yunus’a yıllık 10 milyon lira verilmesinin düşünüldüğü, bunun da zamanla artacağı kaydedildi. (Milliyet)

SIRADAKİ HABER

banner48