Galatasaray için bir şampiyonluktan daha fazlası!

Galatasaray'da herkes bireysel hedeflerinde de zafer planlıyor. Mertens&Mata kariyerlerinde ilk lig şampiyonluğunu isterken İcardi de yeniden vitrine çıkmanın peşinde! Boey&Dubois Fransa Milli Takımı'nı gözlerken Bafetimbi Gomis'in hayali ise kulübün en golcü yabancısı olmak...

Galatasaray için bir şampiyonluktan daha fazlası!
BİR ŞAMPİYONLUKTAN DAHA FAZLASI!

Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk'tan futbolculara kadar herkes şampiyonluğa ulaşmak için kendisini özel olarak motive ediyor.

6 MADDEDE BELİRLENEN HEDEFLER

Bu motivasyonla birlikte Galatasaray'ın elde edeceği şampiyonluk, bir şampiyonluktan daha fazlası haline geldi. İşte 6 maddede belirlenen hedefler...

OKAN BURUK'UN HAYALİ

1- Futbolculuğu döneminde Galatasaray'da 7 şampiyonluk gören Okan Buruk, teknik direktör olarak da aynı mutluluğu yaşamak istiyor.

MERTENS VE MATA'NIN ŞAMPİYONLUĞU YOK

2- Dünya yıldızları Mertens ve Mata'nın henüz lig şampiyonluğu yok. İki oyuncu da kariyerlerindeki eksik parça olan şampiyonluğu düşünerek sarı-kırmızılı takımı seçti.

AVRUPA VİTRİNİNE ÇIKMAYA KONSANTRE OLDU

3- PSG'de dibe vuran İcardi atacağı gollerle tekrar Avrupa piyasasında vitrine çıkmaya konsantre oldu.

HEDEFLERİ FRANSA MİLLİ TAKIMI

4- Kamerun'u bekleten Sacha Boey'in Fransa Milli Takım hayali var. Leo Dubois de tekrar milli takıma seçilme hedefiyle Galatasaray'a geldi.

VICTOR NELSSON'UN PLANI

5- Sevilla'ya transferi gerçekleşmeyen Victor Nelsson, sergileyeceği performansla Avrupa'nın büyük kulüplerinden birine transfer olmanın planını yapıyor.

GOMIS TARİHE GEÇMEK İSTİYOR

6- Galatasaray kariyerinde 42 golü bulunan Gomis, 48 gollü Baros'u geçerek Hagi'den sonra sarıkırmızılı kulübün en golcü yabancısı olma peşinde. (Sabah)

SIRADAKİ HABER

banner48