Galatasaray, Hagi'nin prensi için devrede

2020 yılını lider olarak bitirmeyi garantileyen Galatasaray, bir yanda da gelecek adına dev adımlar atmaya devam ediyor.

Galatasaray, Hagi'nin prensi için devrede
HAGI'NIN AKADEMESİNDEN

Cim-Bom’un kalabalık listesinde ise Gheorghe Hagi Futbol Akademisi’nin Romanya futboluna kazandırdığı 17 yaşındaki orta saha oyuncusu Roberto Malaele bulunuyor. Bu transferle bizzat Galatasaray İdari Direktörü Şükrü Hanedar ilgileniyor.

SON BİR GÖRÜŞME DAHA

Uzun süredir devam eden görüşmelerin haftaya netleşmesi bekleniyor. İdari Menajer Şükrü Hanedar, FC Viitorul kulübü yetkilileri ile son bir kez daha görüşüp bu transferi bitirmeyi planlıyor.

500 BİN EUROLUK BONSERVİS

FC Viitorul, 2023 yılında sözleşmesi bitecek oyuncusu için 500 bin euro civarında bir bonservis bedeli istiyor. İdari Menajer Hanedar ise bu rakamı biraz daha aşağı düşürmeyi planlıyor.

İTALYANLAR DA PEŞİNDE

Galatasaray’ın efsane 10 numarası Hagi’nin yakından ilgilendiği 17 yaşındaki 10 numara ile bazı İtalyan takımları da ilgileniyor. Malaele, ön liberonun yanı sıra 10 numara mevkiinde de görev alabiliyor.

HAGI 50 BİN EUROYA ALDI

Genç yetenek, 2019 yılının temmuz ayında FC Viitorul takımına dahil oldu. Malaele, FC Viitorul, U19 takımında görev alıyor. Bu sezon 3 maçta oynadı. Rumen futbolcunun 50 bin euroluk piyasa değeri bulunuyor. [Akşam]

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48