Galatasaray, Florya'nın tapusunu aldı

Emlak Konut GYO ile varılan anlaşmayla birlikte Florya arazine yeniden sahip olan Galatasaray Spor Kulübü, resmi olarak tapusunu aldı.

Galatasaray, Florya'nın tapusunu aldı

Bakırköy Kaymakamlığında bulunan Tapu Müdürlüğünde gerçekleştirilen tapu devir teslim törenine Başkanımız Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcımız Yusuf Günay ve Galatasaray Gayrimenkul A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Akif Şener ile birlikte Tapu müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Atılan imzaların ardından Galatasaray'ın Florya arazisinin tapusu Başkanımız Mustafa Cengiz'e takdim edildi.

Başkanımız Mustafa Cengiz ve Başkan Yardımcımız Yusuf Günay, tapunun alınmasının ardından Galatasaray Televizyonu’ndan İbrahim Demir’in sorularını yanıtladı. 

Başkanımız Mustafa Cengiz’in açıklamaları şu şekilde:

“Çok mutluyum. Bazen insan böyle paralize olur kendini pek ifade edemez. Benim ifadem fena değildir ama çok duyguluyum. Gelirken de duyguluydum, bu sabah da duyguluydum. İnsanın mabedi evi, yuvası. Bu yuvada sizin ne yapacağınızı bilmemek, 2016 yılından bu yana 3 yıllık bir süreç. Bu süreçte çimleri, tribünleri yenileyemedik. Teknik heyetimiz de futbolcularımız da huzursuzdu. Bir şeyler yapamıyorduk her an taşınacak gibi. Altyapıdaki ve şu anda mevcut profesyonel düzeydeki teknik ekibimiz, oyuncular, görevliler ve Galatasaray camiası mutlu olacak. Kemerburgaz’ı da aynı şekilde ileride en iyi hale getireceğiz. Futbolda 7 branşın 5’inde şampiyon olduk geçen yıl. Bunları devam ettireceğiz. Bize arazi ve alan gerek bütün büyük kulüplere olduğu gibi. Mevlam neylerse güzel eğler. Allah utandırmasın.”

Başkan Yardımcımız Yusuf Günay ise, “Sayın Başkanımızın dediği gibi tarihi bir gün. Galatasaray ailesi yuvasına kavuştu. Sayın Başkanımızın liderliğinde Yönetimimiz bu konuda çok çaba sarf etti. Şu an yuvamıza kavuşmuş olduk. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 10:49
SIRADAKİ HABER

banner18

banner48