Galatasaray'da üç yıldız için karar!

Takım bütçesini 40 milyon euroya indirmeye kararlı olan Galatasaray’da yüksek kazanan ve gözden çıkarılan isimlerin menajerleri toplantıya çağrıldı. Sarı-kırmızılı yönetim, Belhanda, Feghouli ve Babel’in menajerlerini İstanbul’a davet etti. (Milliyet/Nevzat Dindar)

Galatasaray'da üç yıldız için karar!
10 MİLYON EUROLUK MAAŞ YÜKÜ

Her üç futbolcuyu da gözden çıkaran ve böylece 10 milyon euroluk maaş yükünden kurtulmayı planlayan sarı-kırmızılılar, menajerlerden oyunculara kulüp bulmalarını ve bu yöndeki çalışmalarını hızlandırmalarını söyleyecek.

MALİ KAYNAK HESABI

Şu ana kadar bu futbolcularla ilgili kulübe resmi bir teklif gelmemesi nedeniyle bu adımı atan yönetim, Teknik Direktör Fatih Terim’in kadroda düşünmediği bu futbolcuları satarak hem tasarruf hem de transfer için mali kaynak yaratmak istiyor.

TRANSFERLER İÇİN KRİTİK

Bu oyuncuların durumundaki belirsizlik nedeniyle transferde istenen hamleleri yapamayan Cim-Bom, öncelikle bu konuyu çözüp daha sonra Teknik Direktör Fatih Terim’in istediği transferler için atağa kalkacak.

FALCAO TEKLİFLERİ AÇIK

Galatasaray, Radamel Falcao için de tekliflere açık... Kolombiyalı forvetin kararına saygı duyan sarı-kırmızılılar, gelen bir teklif halinde futbolcunun değerlendirmesine onay verecek. Yıldız futbolcuyla önümüzdeki günlerde bir toplantı yapılacağı ve fikrinin ne olduğu sorulacak. Öte yandan sarı kırmızılıların Falcao'dan kalması durumunda indirim isteyeceği de kaydedildi.

Haber: Milliyet

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48