Galatasaray'da seçim hareketliliği

30 Nisan’daki seçimin iptal olmasıyla yeniden adaylık hakkı kazanan Elmas, güçlü bir liste kurabilirse 11 Haziran’daki seçime girecek. Camiada önemli bir kesim eski başkan Özbek’in de aday olmasını istiyor. Aday olmayı düşündüğü ileri sürülen Aysal ise iddiayı yalanladı.

Galatasaray'da seçim hareketliliği
DURSUN ÖZBEK DÜŞÜNÜYOR

Camiada adaylık için öne çıkan üçüncü isim, eski başkanlardan Dursun Özbek oldu. Özbek’i yeniden başkan olarak görmek isteyenlerin sayısı bir hayli fazla. Camianın önde gelen isimleri bu hafta içinde Özbek’le görüşerek, Eşref Hamamcıoğlu ile birleşmesini talep edecek. Şu anda adaylığa soğuk bakan Dursun Özbek, bu konudaki kesin kararını birkaç gün içinde verecek.

ÜNAL AYSAL KARARINI VERDİ

Kulislerde bir başka eski başkan, Ünal Aysal’ın da göreve talip olmayı düşündüğü iddiası ortaya atıldı. Aysal’ın, başkanlığı döneminde birlikte çalıştığı eski yöneticilerle yemekte bir araya gelmesi bu yöndeki iddiaları güçlendirirken, Hürriyet’in aldığı bilgilere göre Aysal’ın şu dönemde aday olmak gibi bir düşüncesi kesinlikle yok.

BURAK ELMAS LİSTE ÇALIŞMASINDA

Gözlerin çevrildiği bir başka isim ise mevcut başkan Burak Elmas. Aday olup olmama konusunda henüz karar veremeyen Elmas, yeni bir yönetim kurulu listesi kurmak için çalışmalarını sürdürdü. Elmas’ın, güçlü bir liste oluşturabilmesi halinde yeniden aday olacağı öğrenildi. Başkan adayları listelerini 20 Mayıs Cuma günü bildirecek. (Hürriyet)

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48