Galatasaray'da Henry Onyekuru için sıcak gelişme

G.Saray’da yine yeniden Henry Onyekuru sesleri!..

Galatasaray'da Henry Onyekuru için sıcak gelişme

Sarı kırmızılı formayı daha önce iki farklı dönemde giyen Nijeryalı kanat oyuncusunun üçüncü kez transferi gündeme geldi. Aynı zamanda Faslı futbolcu Younes Belhanda’nın menajeri olan William D’Avila ile çalışan Onyekuru, Aslan’da yeniden forma giymek istediğini Galatasaray Kulübü’ne iletti. [Hürriyet]

YENİDEN G.SARAY'I İSTİYOR

Geçtiğimiz perşembe günü başkan Mustafa Cengiz ve 2. başkan Abdurrahim Albayrak ile bir araya gelen D’Avila, Monaco’da uzun süredir kadro dışı olan Onyekuru’nun kariyerine Galatasaray’da devam etmeyi çok istediğini aktardı.

ŞARTLARI ZORUNLU SATIN ALMA

Menajer D’Avila, Monaco Kulübü’nün 23 yaşındaki futbolcu için ‘kiralık’ formülüne kesinlikle karşı olduğunu, ancak ‘sezon sonu satın alma şartıyla’ kiralama teklifini kabul edebileceğini söyledi.

7,5 MİLYON EURO İSTENİYOR

Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak bunun üzerine Monaco’nun Onyekuru’nun bonservisi için ne kadar istediğini sordu, D’Avila ise “7.5 milyon Euro” yanıtını verdi.

YENİDEN GÖRÜŞÜLECEK!

Sarı kırmızılılar, UEFA’nın ‘sattığın kadar al’ kısıtlamasının devam ettiğini gerekçe göstererek, söz konusu rakamı ödeyemeyeceklerini bildirdi.

FATİH TERİM'E SORULACAK

Taraflar önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelmek üzere sözleşirken, Galatasaray Yönetimi, Onyekuru ile ilgili son kararını teknik direktör Fatih Terim ile görüştükten sonra verecek.

haber: Hürriyet

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48