Galatasaray'da Florya'nın havası pozitif!

Galatasaray, idmanların hiçbirini basına açmadığı için henüz kendini gösteremese de, sarı-kırmızılılardaki olumlu tablo, Terim'i memnun etti.

Galatasaray'da Florya'nın havası pozitif!
FLORYA'DA HAVA POZİTİF

Şu ana kadar tek bir çalışmayı dahi basına açmayan Galatasaray'ı herkes merak ederken, içeriden güzel haberler geliyor.

KONDİSYONA AĞIRLIK VERİLDİ

Sarı-kırmızılılarda son olarak ABD'li kondisyoner Scott Piri'nin teknik ekibe katılmasıyla Florya'daki antrenmanlarda kondisyon çalışmalarına ağırlık verildi.

FALCAO TEK İDMAN KAÇIRMADI

Geçen sezon sakatlıklarla boğuşan Falcao'nun tek bir antrenman dahi kaçırmaması bu sezon öncesi teknik heyeti en fazla sevindiren noktalardan biri oldu.

DIAGNE DE HAZIR DURUMDA

Yine geri dönen Diagne'nin fiziksel olarak iyi durumda bulunması ve Senegalli'nin motivasyonu yeni sezonda forvet bölgesinde sıkıntı yaşanmayacağı yorumlarını beraberinde getirdi.

TERİM, ARDA'DAN MEMNUN

Fatih Terim'i sevindiren bir diğer gelişme ise Arda Turan. Antrenmanlarda çok istekli olduğu belirtilen yıldız futbolcunun çalışma temposundan memnun olan Terim, tecrübeli futbolcundan bu sezon futbola dönmesini ve takıma katkı sağlamasını bekliyor.

OĞULCAN ÇAĞLAYAN BEĞENİLDİ

Yeni transferlerden Oğulcan'ın da antrenman performansının yine teknik ekip tarafından memnuniyetle karşılandığı belirtildi.

TERİM'İN İSTEDİĞİ ORTAM

Bu sezona kampa geç katılma gibi sorunların yaşanmaması Fatih Terim'in istediği çalışma ortamının yakalamasında etkili oldu. Terim, merkez orta sahaya yapılacak takviyelerle beraber sezona istedikleri gibi gireceklerine inanıyor.

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48