Galatasaray'da Ahmed Musa için resmi temas

Galatasaray'da bir yandan erken seçim kararının ardından kulisler hareketlenirken, diğer yandan yaklaşan ocak ayı öncesi transfer çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.

Galatasaray'da Ahmed Musa için resmi temas

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim'in yaptığı son görüşme sonrası ara transfer dönemi için takviye kararı alınmıştı. Yönetim bu sözü tutmak adına çalışmalarını başlatırken, Florya'nın listesi de yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Listedeki isimlerden biri tanıdık.MENAJERİYLE TEMAS

Gol yollarında yaşanan sıkıntı nedeniyle öncelik, hücum hattının güçlendirilmesi yönünde oldu. Sarı-kırmızılıların listesinin tepesinde yer alan isimlerin başında ise Henry Onyekuru geliyor. Forvete takviye için de uzun zamandır takip altında olan Kenan Karaman ismi ön plana çıkıyor. Tür,iye Gazetesi'nde yer alan habere göre; Terim'in en çok istediği oyuncu ise hem kanatlarda hem de forvette görev alabilen Ahmed Musa. Sarı-kırmızılılar Ahmed Musa'nın menajeriyle temasa geçti.


O ŞİMDİ SERBEST

Galatasaray, daha önce de Leicester'de forma giyerken Ahmed Musa ile anlaşmaya varmış ancak yüksek bonservis bedeli yüzünden vazgeçmişti. En-Nassr ile sözleşmesini fesheden 28 yaşındaki Nijeryalı şimdi serbest.  Nijeryalı oyuncu Ahmed Musa, 26 Ekim'den beri kulüpsüz durumda bulunuyor. Galatasaray'ın gündeminde yer alan oyuncu, transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Ahmed Musa açıklamasında; "Gerekli işlemler tamamlanınca yeni kulübümü açıklayacağım. Umarım Avrupa'ya geri dönüşüm en kısa sürede gerçekleşir." dedi.

HABER: MİLLİYET

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48