Galatasaray'da 4 ayrılık kapıda!

Galatasaray'da Berkan Kutlu ve Taylan Antayalı ikilisi formadan uzaklaşınca takım arayışına başladı. Kadroya bile giremeyen Ömer Bayram ile Oğulcan Çağlayan da Galatasaray'a vedaya hazırlanıyor.

Galatasaray'da 4 ayrılık kapıda!
YOL AYRIMINDALAR

Taylan ve Berkan'ın yanı sıra Okan Buruk'un gözüne giremeyen diğer yerli oyuncular da mutsuz. Maç kadrolarına bile alınmayan Ömer Bayram ve Oğulcan Çağlayan da yol ayrımında. Ömer'i Giresunspor ısrarla istiyor.

ABDÜLKERİM, YUNUS VE KEREM'İ DÜŞÜNÜYOR

Buruk sezon planlamasında +3 yerli olarak Abdülkerim, Yunus ve Kerem'i düşünüyor. Emre Akbaba ve Kazımcan da kontenjan nedeniyle forma şansı bulmaya yakın.

TAYLAN ANTALYALI

2 Eylül 2019'da Erzurumspor'dan bedelsiz olarak gelen Taylan, G.Saray'da 102 maçta 2 gol ve 9 asistle oynadı.

BERKAN KUTLU

Alanya'dan geçen sezon 4 milyon Euro bonservisle alınan 24 yaşındaki orta sahanın 30 Haziran 2026'ya kadar sözleşmesi var.

EMRE AKBABA

Kontratının son sezonuna giren Emre Akbaba, hücum rotasyonunda şans bulacağı için takımda tutulacak.

ÖMER BAYRAM

Sarı-kırmızılı forma ile 126 maçı geride bırakan ve 2 gol-23 asist katkısı yapan Ömer Bayram'ın kontratı 2024'te bitiyor

OĞULCAN ÇAĞLAYAN

2020-21 sezonu öncesinde sözleşmesini tek taraflı feshederek Rize'den ayrılıp G.Saray'a gelen oyuncu için Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, usulsüz fesih kararı sonrasında 3 maç men ve 1.2 milyon Euro para cezası vermişti. Bu süreçte Oğulcan toplam 7 Avrupa ve lig maçında forma giyemedi.

(Sabah)

SIRADAKİ HABER

banner48