Galatasaray'da 25 milyon liralık gelir hedefi

Galatasaray, Fenerbahçe derbisine hem puan hem de para gözüyle bakıyor. Sarı-kırmızılılar, ezeli rakibiyle yapacakları maçtan yaklaşık 25 milyon liralık bir gelir hedefliyor.

Galatasaray'da 25 milyon liralık gelir hedefi
GALATASARAY'A DERBİDE ÇILGIN GELİR

Ezeli rakibi Fenerbahçe, Galatasaray maçını bir kurtuluş olarak görürken, Cim-Bom da kendi evindeki derbiye hem puan hem de para maçı gözüyle bakıyor. Sarı-kırmızılılar açısından Fenerbahçe karşılaşması, yaklaşık 25 milyon liradan fazla gelir demek...

İLK KEZ TAM KAPASİTE

Ali Sami Yen Spor Kompleksi NEF Stadı, uzun bir aranın sonrasında ilk kez tam kapasite olarak hizmet verecek. Bunun Fenerbahçe derbisine denk gelmesi de, Cim-Bom açısından avantaj olarak görülüyor.

TELEFONLAR KİLİTLENDİ

Localar ve 5 maçlık kombineler dışında kalan yaklaşık 45 bin bilet yarın satışa çıkacak. Günler öncesinden kulüp telefonları kilitlenirken, yöneticiler talepleri karşılamakta zorlanıyor. Bilet fiyatlarının 1250 lira ile 90 lira arasında olacağı öğrenildi.

BİR TAŞLA İKİ KUŞ

25 milyon liradan fazla hasılat dışında, Galatasaray Store satışlarının da Fenerbahçe derbisiyle artacağı öngörüldü. Sarı-kırmızılılar böylece bir taşla iki kuş vurmuş olacak.

"TARAFTAR MAÇ İZLEMEYİ ÖZLEDİ"

Sarı-kırmızılı idareciler, satışa çıkacak biletlerin birkaç saat içinde tükenmesini beklediklerini söyledi. Yöneticiler, “Taraftar maç izlemeyi özledi. Aşısını yaptıranlar maçı izleyebilecek. İlgiden de görüyoruz ki, karşılaşma kapalı gişe oynanacak. Derbi maçta özlediğiniz ve istediğimiz atmosferi göreceğiz” değerlendirmesinde bulundu. (Milliyet/Nevzat Dindar)

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48