Galatasaray camiasında Aydınus öfkesi

Beşiktaş’a yenilerek zirve yolunda büyük yara alan Galatasaray’ın hedefinde Fırat Aydınus var.

Galatasaray camiasında Aydınus öfkesi
KIRMIZI KART BEKLEDİLER

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre; Sarı kırmızılı yöneticiler, Aydınus’un 90 dakika boyunca Beşiktaşlı oyuncuların sertliğine göz yumduğunu iddia ederken Kerem ve Nelsson’un pozisyonlarında rakip oyunculara kırmızı kartını göstermemesine de tepkili.

EN ŞİKAYETÇİ OLDUĞU KONU: DK 81

Ancak Galatasaray yönetiminin en şikâyetçi olduğu konu ise 81’de kaçan penaltı pozisyonunda ceza sahası ihlaline rağmen atışın tekrarlanmayışı ve bu konuda VAR’ın da devreye girmemesi oldu.

TAKIM DA AYDINUS'TAN ŞİKAYETÇİ

Oyuncuların ise maçtan sonra hakemden şikayetçi oldukları öğrenildi. Derbinin hakemi Fırat Aydınus'un birçok pozisyonda Beşiktaş'tan yana tavır aldığını belirten Sarı-Kırmızılı oyuncular arasında, Nelsson'un ayak tarak kemiği ve dizinde problem bulunduğu, Kerem'in dudağının rakip tarafından patlatıldığı, Taylan'ın da ayak bileğinde sorun yaşadığı ileri sürüldü. Fanatik'in haberine göre oyuncular bu sıkıntılarını teknik heyete de iletmiş durumda.

YÖNETİM AÇIKLAMA YAPMAYA HAZIRLANIYOR

Galatasaray Yönetimi'nin de oyuncular ve teknik heyetten gelen hakem tepkisine katıldığı, özellikle taraftarların sosyal medyada kurduğu yoğun baskı sebebiyle, bir açıklama hazırlığının başladığı kaydedildi.

TOPLANTIDAN SONRA NET TAVIR ORTAYA KONACAK

Konu, yönetim kurulu toplantısının gündeminde görüşüldükten sonra, yönetimin net bir tavır takınacağı bildirildi.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48