Florya'da birlik havası: "Kenetlenirsek ayağa kalkarız"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kayserispor yenilgisi sonrasında teknik direktör Okan Buruk’a destek verdi. Özbek, alınan kötü sonuçlara rağmen genç teknik adama inandığını ve kulüplerde zaman zaman bu tür inişli çıkışlı durumların yaşanabileceğinin altını çizdi.

Florya'da birlik havası: "Kenetlenirsek ayağa kalkarız"
"ZAMANA İHTİYACIMIZ VAR"

Özbek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz. Başarılı olmak için birlikte zamana ihtiyacımız var.” Genç teknik adam ise kendisi ile yapılan bu konuşmadan ötürü duyulan güven sebebiyle bir hayli memnun olduğunu dile getirdi.

SOYUNMA ODASINDA MİNİ TOPLANTI

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Kayserispor yenilgisinin ardından soyunma odasında öğrencileriyle birlikte mini bir toplantı yaptı. Oynadıkları futboldan memnun olmadığını belirten başarılı teknik adam, bu durumdan çıkacaklarına inandığını söyledi.

"BİZ BU DEĞİLİZ!"

Genç çalıştırıcı, “Kötü oynadık, öncelikle bunu kabul edip öz eleştiri yapmamız gerekiyor. Çok fazla hata yaptık. Biz bu değiliz. Neleri yanlış yapıp, neleri doğru yaptığımızı birlikte analiz etmeliyiz” dedi.

"KENETLENİRSEK AYAĞA KALKABİLİRİZ"

Şu an bulundukları konumdan daha iyi bir duruma geleceklerine inandığını söyleyen Buruk, sözlerine şöyle devam etti: “Olduğumuzdan kenetlenip, çıkmak zorundayız. Taraftarımızın bizden beklentisi çok yüksek. Ancak kenetlenirsek ayağa kalkabiliriz. Başka yolu yok. Galatasaray’a yakışır bir şekilde mücadele edip, şampiyonluk yarışına ortak olmalıyız.” (Fanatik)

SIRADAKİ HABER

banner48