Fernando Muslera: “Önemli bir 3 puan kazandığımızı düşünüyorum”

Takım kaptanlarımızdan Fernando Muslera, Süper Lig'in 2. haftasında oynadığımız Atakaş Hatayspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Fernando Muslera: “Önemli bir 3 puan kazandığımızı düşünüyorum”

Fernando Muslera’nın maç sonu değerlendirmesi şu şekilde:

“Bugünkü 3 puan gerçekten çok değerliydi. Çok çok mutluyuz. Sezonu da erken açtık. Uzun zamandır oynayan bir Galatasaray var. Bugünkü performansımıza bakarsak da 3 puanı hak eden bir Galatasaray vardı. Devamlı sağlı sollu ortalar, duran toplar, oyunu devamlı domine eden bir Galatasaray takımı vardı. Birçok pozisyona girdik. Sonucu daha da farklı olabilirdi. Golün son dakikalarda gelmesi belki daha da güzel oldu. Önemli bir 3 puan kazandığımızı düşünüyorum. Bize karşı biliyorsunuz genelde tüm rakipler topun arkasında kapalı savunma yapıyor. Onları açmak çok da kolay olmuyor. Bugün de elimizden geleni yaptık kapalı savunmayı açmak için. Sonunda 3 puan aldığımız için çok mutluyum.”

Kaptan Muslera, Victor Nelsson ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Öncelikle tabii ki hocamızı ve scout ekibimizi tebrik etmek istiyorum. İnanılmaz güzel bir futbolcu kazandırdılar Galatasaray camiasına, Galatasaray formasına. Çok önemli bir futbolcu seyredeceğiz. Bugün de bunu hepimize gösterdi. Çok kaliteli bir defans oyuncusu. İnsani anlamda da çok iyi bir insan. Mutlaka burada çok başarılı olacaktır. Mükemmel bir ülkeye geldi. Misafirperver bir ülkeye, futbolla yaşayan bir ülkeye geldi. Victor’da çok şanslı burada olduğu ve Galatasaray formasını giyeceği için.”

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48