Fernando Muslera: "Çok Üzgünüz!"

Takım kaptanımız Fernando Muslera, Süper Lig’in 36. haftasında oynadığımız Trabzonspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Fernando Muslera: "Çok Üzgünüz!"

Son saniyeye ve son dakikaya kadar mücadelelerini sürdüreceklerini ifade eden Uruguaylı file bekçimiz,  “Çok üzgünüz. Çünkü buradan üç puanla ayrılmak istiyorduk. Rakibimizin puan kaybetmesiyle elimize bir şans daha geçmişti. Çok güzel bir şanstı bizim için; ama ne yazık ki istediğimiz gibi değerlendiremedik. Bugün dürüst olmak, realist olmak gerekirse bir puanı kazandığımızı düşünüyorum. Puan kaybından ziyade son dakika gelen gol ile bir puanı kazandık. Şanslar geliyor. Bundan önce de geldi ve gelecektir. Kafamızı kaldırmamız ve son saniyeye kadar mücadelemizi sürdürmemiz gerekiyor. Şanslar bundan önce geldi, bundan sonra da gelecektir. Kafamızı kaldırmamız lazım. Son saniyeye kadar mücadele etmemiz gerekiyor.” diye konuştu.

Dört iç saha maçında alınan üç beraberlik sonucu hakkındaki yorumu sorulan Muslera, “Bu tip şeylere çok takılmamak lazım. Kendi sahamızda kazanmamız gereken maçlar bunlar. Bir şekilde ders çıkarmak gerekiyor. Çok üzgünüz; ancak 6 maçımız daha var. Her an her şey olabilir. Rakiplerimiz puan kaybediyorlar. Kafamızı kaldırıp en iyi şekilde konsantre olup, hatalarımızı düzeltip daha iyi çalışarak bir sonraki maça hazırlanmamız gerekiyor.” yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 21:41
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48