Fatih Terim SÜRPRİZİ açıkladı!

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, sarı-kırmızılı takımın gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim SÜRPRİZİ açıkladı!

İDARİ SORUMLU: HAKAN BALTA

Galatasaray'ın değerlerini korumaya devam edeceklerini vurgulayan Terim, "Galatasaray'ın değerlerini artırıyoruz. Galatasaray'da sahada emek vermiş oyuncularımızı yanımızda ve masada da olmasını istiyoruz. Bundan sonra bazı maçlar idari sorumlu olarak Hakan Balta çıkacak. Bu ve buna benzer uygulamalar devam edecek. Galatasaray'a emek vermiş birçok arkadaşımızı yanımıza katarak değerlerimizi artıracağız." dedi.

MECBURUZ

Kasımpaşa karşısında kadroda rotasyon yapmak zorunda oldukları için yaptıklarını ifade eden Terim, "Muhakkak ki bazı oyuncular hiç durmadan oynadı. Bize böylesi mantıklı geldi. Kaleciyi saymazsak, yüzde 40-50 değişiklikle geldik. 5 de hakkımız var. Ekonomik olarak kullanabiliriz fiziğimizi. Değişiklikler olacak. Böylesini uygun gördüm" dedi.

FİKSTÜR ÇOK YOĞUN

Çok yoğun bir fikstürden dolayı sıkışık olduklarının altını çizen Terim, "Biraz trafiğimiz sıkışık. Milli maç haftasına denk geldik. Maç pazartesi olabilirdi. Milli hafta olunca pazar herhalde. Cuma sabahı geldik. Hemen test olduk. Saat 10'da antrenman yaptık, gönderdik oyuncuları. Cumartesi kamp, bugün maç" şeklinde konuştu.
 

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48