Fatih Terim: "Savaşanlarla devam edeceğiz!"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Kazanırsın kaybedersin ama böyle futbol olmaz. Sahada Galatasaray formasına yakışmayan bir mücadele vardı. Önümüzde 9 hafta var. Savaşan ve inananlarla yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim: "Savaşanlarla devam edeceğiz!"
FATİH TERİM ÇİLEDEN ÇIKTI

3-0'lık ağır yenilgiyi cezası sebebiyle tribünden takip eden Teknik Direktör Fatih Terim, etkisiz oyun karşısında kelimenin tam anlamıyla çileden çıktı. Çok güvendiği isimlerin beklediği sorumluluğu almamasından rahatsız olan tecrübeli teknik adamın ciddi hayal kırıklığı yaşandığı öğrenildi.

TERİM'DEN SERT KONUŞMA

Geriye kalan haftalar için şampiyonluk yarışında geriye düşmelerine rağmen pes etmeyeceklerini belirten Terim, dönüş yolunda sert bir konuşma yaptı.

"BU OYUNUN İZAHI YOK"

Türkiye gazetesinden Yalımcan Sarpyel'in haberine göre; Cezalı ve hastalıktan dolayı önemli eksiklerin bulunmasının, bu oyunun açıklaması olmadığını belirten Fatih Hoca "Futbolda her türlü sonuç var. Kazanırsın, kaybedersin. Ama bu oyunun izahı yok!" dedi.

"HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTI"

Terim, "Hatay karşısında, Galatasaray formasına yakışmayan bir mücadele vardı. Durumu kabullenmeniz, gidişatı değiştirmek için sorumluluk almamanız hayal kırıklığı yaşattı." ifadelerini kullandı.

"SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ"

Deneyimli teknik adam, "Daha önümüzde 9 hafta, 27 puan var. Sonuna kadar savaşımızı inanlarla sürdüreceğiz. Bundan sonra formayı isteyen alacak, istemeyen kulübede oturacak" diyerek ciddi uyarılarda bulundu.

BİR AN ÖNCE KENDİNİZE GELİN

Habertürk'te yer alan habere göre ise Fatih Terim'in, "Bu oyun size hiç yakışmadı. Sezonun tamamında yaşadığımız büyük sorunlara rağmen son bölüme iddialı girdik. Şampiyonluğa bu kadar az mesafe kalmışken, mücadeleden uzak görüntünüz beni hayal kırıklığına uğrattı. Üzerinizdeki formanın başarısız olma lüksü yok. Bir an evvel kendinize gelin ve kalan maçlarda size yakışan futbolu sergileyin” şeklinde çıkıştığı bildirildi.

“AYNI BAŞARIYI TEKRARLAYACAK GÜCÜMÜZ VAR”

Bu akşam Fenerbahçe’nin evinde Denizli’yi yenmesi durumunda 3. sıraya gerileyecek olan Cimbom, lider Beşiktaş’ın da yenilmesinin ardından zirveyle arasındaki 3 puanlık farkı korudu. Ancak kalan maçlarda takımının toparlanmaması durumunda yarışın uzağında kalacağını bilen Terim, “Daha önce yakaladığımız 8 maçlık galibiyet serisinin ardından liderlik koltuğunun sahibi olmuştuk. Önümüzde sadece 9 maç kaldı ve aynı başarıyı tekrarlayacak gücümüz var” sözleriyle öğrencilerini ayağa kaldırmaya çalıştı.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48