Fatih Terim'e transfer sözü; "İstediklerini biz alacağız"

Galatasaray'da başkanlık koltuğuna oturan Burak Elmas ile görevine kaldığı yerden devam eden teknik direktör Fatih Terim, transfer için ilk toplantıyı gerçekleştirdi. Deneyimli çalıştırıcı, Mustafa Cengiz yönetimini işaret edip,“İstediğim oyuncular bir türlü alınmadı” derken, Elmas ise, “Hocam merak etme. Elimizden geleni yapacağız” diyerek transfer sözü verdi.

Fatih Terim'e transfer sözü; "İstediklerini biz alacağız"
TRANSFER LİSTESİNİ SUNDU

Galatasaray'da Burak Elmas'ın başkan seçilmesiyle birlikte görevine dönen teknik direktör Fatih Terim, yeni yönetime transfer listesini sundu. Pazartesi günü Florya'da işbaşı yapan deneyimli çalıştırıcı, salı günü mazbatasını alan Elmas'la yüz yüze bir görüşme gerçekleştirdi.

"İSTEDİĞİM OYUNCULAR BİR TÜRLÜ ALINMADI"

İmparator'un bu zirvede Mustafa Cengiz döneminde yaşadığı sıkıntıları işaret ederek "İstediğim oyuncular bir türlü alınmadı" dediği ortaya çıktı.

"SEN MERAK ETME HOCAM"

Burak Elmas'ın ise Terim'e "Hocam merak etme. Ben ve ekibim, transferleri gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız'' yanıtını verdiği öğrenildi.

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Terim'in hazırladığı alternatifli liste için somut adımlar atılmaya ve görüşmeler yapılmaya başlandı.

SOL BEK ADAYLARI

Sol bekte bonservisi elinde olan Hollandalı Van Aanholt ve Real Betis'ten Alex Moreno bulunuyor.

YERLİ HEDEFLER

Kaan Ayhan, Halil Dervişoğlu ve Barış Alper Yılmaz yerli listesinde üst sıralara yazıldı.

ORTA SAHA PLANLARI

Orta sahada öncelik yine Gedson Fernandes'te. Tunuslu Mohamed Ben Ali Romdhane bir diğer aday.

KANAT TRANSFERİNDE DURUM

Hücum hattında kanat takviyesi için Henry Onyekuru ve Napoli'den Adam Ounas isimleri üzerinde yoğunlaşıldı. Gündem son olarak Feyenoord'dan Berghuis geldi.

İKİ BİLET HAZIR

Bu arada yabancıda 8+6 kuralına göre hareket geden Galatasaray'da performansları yetersiz görülen Valentin Ozornwafor ve Jesse Sekidika ile yolların ayrılması kesinleşti. Sekidika'nın başka bir takıma kiralanması bekleniyor. Ozornwafor'un sözleşmesi de gerekirse feshedilecek. (Sabah/Mehmet Özcan)

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48