Fatih Terim'e dünyaca ünlü spor adamlarından mesajlar

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in 68. yaş gününü dünyanın dört bir yanındaki spor adamları da kutladı. İşte Galatasaray'ın paylaştığı videodaki mesajlar...

Fatih Terim'e dünyaca ünlü spor adamlarından mesajlar
JOSE MOURINHO

Merhaba dostum Fatih. Tebrikler. Muhteşem ailenle doğum gününün keyfini çıkar. 48. yaş gününü mutlu kutlamak harika. 48 diyorum çünkü 68 olduğuna kimse inanmaz. Sana mutlulukların en fazlasını diliyorum. Mutlu olmak için ihtiyacın olan şey de futbol. O yüzden ne kadar büyük olduğunu göstermeye devam et. Biliyorsun Roma'da büyük bir hayranın ve taraftarın var.

ROBERTO MANCINI

Merhaba Fatih, mutlu yıllar, doğum günün kutlu olsun. İyi şanslar. Grande, hoşçakal.

THOMAS TUCHEL

Mutlu yıllar bay Galatasaray, bay Fatih Terim. Londra'dan en iyi dileklerimle, tebrikler. Umarım kısa sürede görüşürüz.

DIEGO SIMEONE

Sana kucak dolusu sevgiler yolluyorum. Her zaman şunu görmüşümdür, kendi karakterini takımlarına hep yansıtmışsındır, senin kişisel bir hayranınım, sevgiler.

ARSENE WENGER

Merhaba Fatih, doğum günün kutlu olsun. Biliyorum, her yıl gençleşiyorsun. Dikkat et bu hızla gidersen yakında oynaman gerekebilir. Umarım en kısa sürede görüşürüz, hoşçakal.

LUCIANO SPALLETTI

Biraz önce televizyonda bugün, antrenörlerin bir numarasının doğum günü dediler. Antrenörlerin imparatorunun, Fatih Terim. Ben de kutlamalara katılmak istedim, eminim en iyiler buradadır. Sen iyi bir dostsun, mutlu yıllar Fatih.

RUI COSTA

Büyük baba, doğum günün kutlu olsun. Benim için bir antrenörden fazlası, ömür boyu dostumsunuz, hocam ve dostum. Kucak dolusu sevgiler.

NUNO GOMES

Kucak dolusu sevgimi yolluyorum, güle güle İmparator.

GENNARO GATTUSO

Grande Mister. 68, tüm kalbimle kutluyorum. Sana ne denebilir ki, tüm sevgimle doğum gününü kutluyorum, seni seviyorum.

COSMIN CONTRA

Doğum günün kutlu olsun, sen Türkiye'nin en büyüğüsün, seninle birlikte çalışmış olmaktan çok muluyum. Hala çok iyi işler yaptığını görüyorum, Rumen oyuncularla çalıştığını görüyorum, sana sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Başarılar Mister.

ANGELO DI LIVIO

Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum, seni kucaklıyorum.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48