Fatih Terim: "Ali Koç'a cevap gereksiz"

Galatasaray Cumartesi günü oynayacağı Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürürken, bu sabah yapılan antrenmanın ilk yarım saati medya mensuplarına açıldı.  Antrenman başında 5'e 2 kısa pas çalışması sürerken teknik direktör Fatih Terim basın mensuplarına ayrılan bölüme gelerek, kameralar kapalı olmak kaydıyla kısa bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

Fatih Terim: "Ali Koç'a cevap gereksiz"

Tecrübeli teknik adam Fenerbahçe maçı öncesinde güleryüzlü ve rahat tavırları ile dikkati çekerken, neden bu kadar rahatsınız sorusuna şu yanıtı verdi: 

"Neden rahat olmayalım. Emre Akbaba dışında eksiğimiz yok. Emre de sakatlığının süresini 3-4 hafta öncesine taşıdı, beklediğimizden önce sahaya dönebilecek. Derbide önemli maçlardan biri kazanmak için oynayacağız."

Bir basın mensubu ise "C.Brügge maçı sonrası gerek duyursam, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendisi hakkındaki açıklamalarına Türkiye'ye dönünce cevap veririm demiştiniz" şimdi ne diyorsunuz sorusunu yöneltmesi üzerine "Baktık gerek bulmadım, cevap vermeye değmez. Biz bunları konuşmayacağız, işimize bakağız" karşılığını verdi. 

SORUMLULUK BENİM

Fatih Terim yardımcısı Levent Şahin'in Malatya maçı sonrasında eleştirilmesinin hatırlatılması üzerine de şu konuşmayı yaptı. "Geçen yıl kim şampiyon oldu? Bir önceki yıl kim şampiyon oldu? Bu iki şampiyonlukta da 3 yardımcımın büyük emekleri var. İşlerine büyük gayret ve titizlikle yapan insanlar. Ayrıca her açıdan güvenebileceğiniz adam gibi adamlar. Malatya maçında bir hata varsa sorumluluk benimdir. "

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 13:08
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48