Domenec Torrent için flaş açıklama!

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Nihat Kırmızı, yaptığı açıklamada başkan Burak Elmas'ın Domenec Torrent ile ayrılık üzerine görüştüğü haberlerine açıklık getirirken İspanyol teknik direktör ile sezon sonuna kadar devam edileceğini açıkladı.

Domenec Torrent için flaş açıklama!

Ligdeki Demir Grup Sivasspor mağlubiyetinden sonra Galatasaray'ın teknik direktör Domenec Torrent ile yollarını ayıracağı yüksek sesle dile getirilirken, Burak Elmas'ın deneyimli antrenör ile bunun üzerine görüştüğü iddia edilmişti.

"SEZON SONUNA KADAR DEVAM!"

Torrent'in geleceği ile ilgili konuşan Galatasaraylı yönetici Nihat Kırmızı, "Domenec Torrent ile başkan Burak Elmas iddia edildiği gibi bir ayrılık görüşmesi yapmadı. Görevim itibariyle Torrent ile devamlı görüşen benim. Torrent sezon sonuna kadar devam edecek. Yeni gelecek yönetimin de kendisiyle çalışmak isteyeceğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

"BİR SENE SABIR GÖSTEREMEDİK"

Torrent ve ekibinin sözleşmelerinin feshedilmesi durumunda tazminatının yüksek olacağı iddialarını yanıtlayan Nihat Kırmızı, "Yeni yönetim istemezse Torrent para konusunda zorluk çıkarmayacaktır, söylendiği gibi değil. Bizimle şu ana kadar hiçbir şekilde para konuşmadı. Bu adama bir sene sabır gösteremedik. Florya'da yaptığı çalışmaları ben görüyorum. Torrent'in yerine Roberto Mancini gelse ona sabır göstermeyecek miyiz? Her şey sil baştan olacak." dedi.
 

Haber; Hürriyet

SIRADAKİ HABER

banner48