Christan Luyindama formayı kaptı

Beşiktaş derbisinde yaptığı hatalar sonrasında formasını Ryan Donk'a kaptıran Luyindama, ligde 5 maç sonra ilk 11'deki yerine Kasımpaşa karşılaşmasıyla döndü.

Christan Luyindama formayı kaptı

Hatasız oynayan Luyindama, "Önemli bir galibiyet elde ettik. Zor bir dönemden geçtim. Bu sakatlıklardan dolayı en iyi performansımı sergileyemedim. En iyi performans için tüm çalışmalarımı yapıyorum. 3-4 maç üst üste oynayabilirsem daha iyi olacağım" dedi. 

Futbolcumuz Christian Luyindama, Süper Lig’in 25. haftasında Kasımpaşa’yı 2-1 mağlup ettiğimiz karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Christian Luyindama’nın karşılaşmayla ilgili görüşleri şu şekilde:

“Çok zor koşullar altında bir maç oynadık. Bizim için önemli olan buradan galibiyetle ayrılmaktı. Galibiyetle ayrıldık, 3 puanımızı aldık. Çok mutluyuz.”

Luyindama, yaşadığı sakatlıkların performansını nasıl etkilediğiyle ilgili soruya ise “Zor bir dönemden geçtim. Sakatlıklardan dolayı en iyi performansımı sergileyemedim. En iyi performansımı sergilemek için tüm çalışmalarımı yapıyorum. 3-4 maç sürekli olarak oynadığım zaman da en iyi seviyeye geleceğimi düşünüyorum.” cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2021, 10:13
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48