Burak Elmas: "Vicdanımız rahat"

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, kulübün divan kurulu toplantısında açıklamalar yaptı. İşte Burak Elmas'ın sözleri...

Burak Elmas: "Vicdanımız rahat"
"İRADEYE SAYGI DUYUYORUZ"

"Galatasaray Kulübünün üyelerinden oluşan genel kurulda her türlü iradeye saygı duyuyoruz. 6 aydır elimizden gelen her şeyi yapıyoruz."

"TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYDUK"

"Bu göreve aday olurken, kulübün kurtuluş mücadelesi içerisinde olduğunu ve her şeyin toz pembe olmadığını bilerek taşın altına elimizi koyduk."

"EN DOĞRU KARAR İÇİN ÇABALIYORUZ"

"Aldığımız her kararda, yaptığımız her işte Galatasaray için en doğru kararı almak için mücadele ediyoruz"

"ÇOK CİDDİ İŞLER YAPTIK"

"Cumartesi yaptıklarımızı sizlerle paylaşacağız. 6 aylık kısa sürede çok ciddi işler yaptık. Biz bunları Galatasaray'ın başarısı olarak göstermeye çalışıyoruz. Bizler burada aracıyız"

"VİCDANIMIZ RAHAT"

"Vicdanlarımızı çok rahat. Galatasaray üyelerinin aklı selimine güveniyoruz"

"AYNI ŞEKİLDE YAŞIYORUZ"

"Biz Galatasaraylılar olarak, konuları, sorunları kişilere zimmetliyoruz. Sonra aynı şeyleri yaşamaya devam ediyoruz. Gerçek samimiyet, tüzüğü ben delince, sen delince aynı tepkiyi veriyor muyuz? Eski başkanlara, sevdiğimiz başkana hakaret edilince, sevmediğimiz başkana hakaret edilince aynı tepkiyi veriyor musun? Galatasaray'da üyeler linç edildiğinde aynı tepkiyi veriyor musun? O değerler kitapçığını hayatında yaşıyor musun? Geçmişte sevdiğin, yanında olduğun arkadaşın hata yaptığında, Galatasaray sevgini ön plana çıkararak; Galatasaray'ın değerleri çerçevesinde tepki koyabiliyor musun? Konuları, sorunları kişilere zimmetleyip; onlarla derdimizi gördükten sonra yaşamaya devam ediyoruz."

"ELİMDEN GELENİ YAPTIM"

"Geldiğim günden beri, eleştirilerde kabul etmeyeceğim konulardan biri Galatasaray'ı birleştirme çabalarım. Herkese aynı sevgiyi, saygıyı göstermek için elimden geleni yaptım"

"GÖZE ALARAK GÖREVİ ALDIK"

"Bizim vicdanımız çok rahat. Bu mücadeleye girerken arkadaşlarıma söylemiştim. Takdir edilmemeyi, doğruları yapmak için radikal kararlar almamız gerektiğini unutmamalarını söylemiştim. '6 ay sonra sanki 4-5 sene hizmet etmiş gibi eleştiri alacağımızı göz önüne alarak göreve gelin' demiştim. Galatasaray'ın geleceği için önemli kararları almak adına eleştirilere göğsümüzü germeye hazır olduğumuzu bilerek görev aldık."

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48