Başkanımız Mustafa Cengiz Taraftar Dernekleri ile bir araya geldi

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Taraftar Dernekleri Birliği ile bir araya geldi.

Başkanımız Mustafa Cengiz Taraftar Dernekleri ile bir araya geldi

Etiler'de bir restaurantta düzenlenen organizasyona Başkanımız Mustafa Cengiz ile birlikte Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mahmut Recevik, Ömer Cansever, Metin Karakaya ve Özgür Savaş Özüdoğru katıldı.

Organizasyonda Yalvaç Galatasaray Taraftarlar Derneği’nden Tuncay Bozduman, Gediz Galatasaray Taraftarlar Derneği’nden İlhan Mumcu, Süleyman Türk, Tamer Çetin ve Hasan Hakan Tülüoğlu, Bilecik Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı İlhan Öztürk, Salihli Galatasaray Taraftarlar Derneği’nden Fırat Gündem, Hasan Soy, Tolga Özdoğan ve A. Cüneyt Musal, Fethiye Galatasaray Taraftarlar Derneği’nden Emrecan Arıkan, Serdar Saltuk ve Yusuf Özkaya, Edremit Galatasaray Taraftarlar Derneği’nden İlker Söğüt, Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği’nden Zekai Gülten, Bülent Parlakyıldız, Mustafa Göker, Aras Öztaş, Barış Şalbaş, Aliağa Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Adem Koç, Ordu Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Burçin Doğan, Bitlis Taraftarlar Derneği Başkanı İdris Adabağ, Şırnak Galatasaray Taraftarlar Derneği  Nusret Özdemir, Gaziantep Taraftarlar Derneği Başkanı Zeki Kumru ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çağatay Çelik, Karaca Türkmen, Emin Altınbaş, Edremit Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Okan Özkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Oğuzhan Kaçıcı ve Kadir Kaçıcı yer aldı. 

Başkanımız Mustafa Cengiz, toplantıyla ilgili Galatasaray Televizyonu’na açıklamalar yaptı.

Başkanımız, “Bizi bir arada tutan en önemli şey bir yere ait olduğumuz duygusunu taşımak ve onu fiiliyata dökmek. Sağ olsun Anadolu’nun birçok bölgesinden değerli kardeşlerimiz bu bütünün parçaları, bütünü oluşturan insanlar buradalar, bir aradayız. Tabii benim doğum günüm önemli değil. Önemli olan hep birlikte dünyanın tepesine doğru olan başarılı yürüyüşümüzü sürdürmek. Burada tek tek bütün derneklerin, tek tek bütün kardeşlerimizin katkısı çok büyük. Eğer onlar olmasaydı Galatasaray olmazdı. Taraftar olmasaydı Galatasaray diye bir sosyal olgu oluşamazdı. Bu olgunun oluşmasının en büyük nedeni bu gördüğünüz insanlar. Bu insanlar bütün Anadolu’yu temsil ediyor. Temsil edilen parça Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü. Bugün yaklaşık 60 yaş altında %40, 30 yaş altında %55’lik bir orana sahip Galatasaray’dan bahsediyoruz. Kimse alınmasın, kimse rahatsız olmasın bu bir sosyal realite.” ifadelerini kullandı.

Taraftar Derneklerden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru organizasyonla ilgili şunları söyledi:

“Bugün Antalyaspor maçı öncesi böyle bir etkinliği tertiplemek istedik. 25’e yakın Taraftar Derneği Başkanları ve Yöneticileri ile bugün burada beraber olduk Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle beraber. Mahmut Recevik, Ömer Cansever, Metin Karakaya da bize eşlik ettiler. Son derece güzel, keyifli bir etkinlik oldu. Hem onları dinleme fırsatı bulduk hem de aynı zamanda 1 yıl içerisinde geliştirdiğimiz Galatasaray Spor Kulübü ve dernekler arasındaki çok güzel devam eden sürecin gelişimine de katkıda bulunan bir toplantı oldu. Başkanımızın da doğum gününü kutlamış olduk. Çok keyifli ve verimli olduğunu söyleyebilirim.”

Yemeğin ardından geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren Başkanımız Mustafa Cengiz için doğum günü pastası kesildi.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48