Başkan Mustafa Cengiz: “Omar’ın Galatasaray'a uzun yıllar hizmet vereceğine inanıyorum”

Yeni transferimiz Omar Elabdellaoui, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşen törenle birlikte kendisini 2022-2023 sezonunun sonuna dek Galatasaray'a bağlayan imzayı attı.

Başkan Mustafa Cengiz: “Omar’ın Galatasaray'a uzun yıllar hizmet vereceğine inanıyorum”

İmza töreni Başkanımız Mustafa Cengiz, İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcımız Yusuf Günay'ın katılımıyla gerçekleşti.

Başkanımız Mustafa Cengiz, Omar Elabdellaoui'nin değerli bir futbolcu olduğunu dile getirerek yeni transferimiz hakkında şu ifadeleri kullandı:

"Omar Norveç'te doğdu ve büyüdü. Kendisi Norveç Milli Takımı'nda ve Olympiakos'ta kaptanlık yapmış çok değerli bir futbolcu. Galatasaray'a uzun yıllar hizmet vereceğine ve Galatasaray'da çok başarılı olacağına inanıyorum. Bu transferin hem camiamıza hem futbol takımımıza hayırlı olmasını diliyorum. Scout ekibimizi ve teknik ekibimizi Omar gibi bir futbolcuyu kazandırdıkları için tebrik ediyorum. Hoş geldin."

Kulübümüz, profesyonel futbolcu Omar Elabdellaoui'nin transferi konusunda anlaşma sağlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Galatasaray Sportif A.Ş'nin konu ile ilgili KAP'a yaptığı duyuru şu şekilde:

Profesyonel futbolcu Omar Elabdellaoui ile 2020-2021 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için aşağıdaki şartlarda anlaşmaya varılmıştır.

2020-2021 sezonu için net 1.300.000 Euro sabit transfer ücreti

2021-2022 sezonu için net 1.350.000 Euro sabit transfer ücreti

2022-2023 sezonu için net 1.400.000 Euro sabit transfer ücreti

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48