Başkan Mustafa Cengiz: “Mücadele bir varlıktır, mücadeleye devam edeceğiz"

Başkanımız Mustafa Cengiz, tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi'nden taburcu oldu.

Başkan Mustafa Cengiz: “Mücadele bir varlıktır, mücadeleye devam edeceğiz"

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak ile Başkan Yardımcılarımız Yusuf Günay ve Kaan Kançal da Başkanımızı yalnız bırakmadı.

Hastane çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkanımız, bu süreçte dualarıyla destek veren herkese teşekkür ederek mücadeleye devam edeceğini belirtti.

Başkanımız Mustafa Cengiz, "Ben gördüğünüz gibiyim. Sabahtan yatsı namazına kadar dualarla haşr eden taraftarıma, camiama, tüm Türk halkına teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın. Mücadele bir varlıktır. Mücadeleye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Başkanımızın ardından açıklama yapan Prof. Dr. Dursun Buğra, Başkanımızın tedavi sürecinde Galatasaray'ın meseleleri ile ilgilenmeyi sürdürdüğüne şahit olduklarını belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Mustafa Cengiz, çok zorlu bir süreçten geçti. Arka arkaya iki tane müdahale yapıldı. Çok şükür bugün gördüğünüz gibi sağlığına kavuşmuş şekilde evine uğurladık. Bu bizim için de camia için de büyük bir mutluluk. Umarım bundan sonraki tedavi sürecinde her şey yolunda gider. Zaten görevini bırakmadığına hastanede yattığı süre içerisinde şahit olduk. Bundan sonra da Galatasaray'ın başına daha sağlıklı ve güçlü şekilde dönecektir. Buna sağlık ekibi olarak çok inanıyoruz hepimiz. Tıbbi olarak başka bir şey söyleme şansına sahip değiliz. Hastanemizde onu ağırlamaktan ve uğurlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz."

SIRADAKİ HABER

banner48