Başkan Dursun Özbek'ten Okan Buruk'a sürpriz telefon

Ligde emin adımlarla yoluna devam eden, en yakın rakipleriyle arasındaki puan farkını daha da artırmak için mücadele veren Galatasaray, bugünkü zorlu Trabzonspor maçından kayıpsız ayrılmak için mücadele verecek.

Başkan Dursun Özbek'ten Okan Buruk'a sürpriz telefon
DURSUN ÖZBEK'TEN TELEFON

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Trabzonspor maçı öncesi bu kez tesislere gitmedi ama telefonla Teknik Direktör Okan Buruk’u arayarak başarılar diledi. Zorlu karşılaşma öncesinde bir motivasyon konuşması gerçekleştiren Başkan Özbek, Buruk’a bazı hatırlatmalarda bulundu.

"BUNLARA TAKILMAYIN"

Başkan Özbek’in, yaşanan hakem tartışmalarından olumsuz etkilenmemeleri konusunda uyarıda bulunduğu ifade edildi, "Başarınıza ve alın terinize leke sürmeye çalışıyorlar. Bunlara siz hiç takılmayın. Haftalarca uğradığımız haksızlıklarda ses çıkarmadılar. Şimdi bizi sahanın dışına çekmeye çalışıyorlar. Bunları kaale almıyoruz. Siz de kaale almayın ve sahaya odaklanın" dediği öğrenildi.

"İŞİMİZE ODAKLANDIK"

Teknik Direktör Okan Buruk’un da, "Konsantrasyonumuz üst düzeyde. Bu maça da çok iyi hazırlandık. Biz işimize odaklanmış durumdayız. Rakiplerimiz her maç bizi zorlayacak elbette... Ama iyi bir kadromuz var ve bu bizi farklı kılıyor" dediği öğrenildi.

GALATASARAY İÇİN REKOR GÜNÜ

Trabzonspor’u konuk edecek olan Galatasaray, bugün galip gelirse ligdeki en uzun galibiyet serisine ortak olacak. (Milliyet)

SIRADAKİ HABER

banner48