Aytemiz Alanyaspor maçı öncesi dostluk yemeği

Süper Lig Cemil Usta Sezonu 14. haftasında oynanan Galatasaray - Aytemiz Alanyaspor maçı öncesi iki kulübün Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri dostluk yemeğinde bir araya geldi.

Aytemiz Alanyaspor maçı öncesi dostluk yemeği

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşen yemekte Galatasaray Spor Kulübü'nü temsilen Başkanımız Mustafa Cengiz, İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcımız Yusuf Günay ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mahmut Recevik katıldı.

Maç öncesinde Başkanımız Mustafa Cengiz ile Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.

Başkanımız Mustafa Cengiz, “Sevgili Başkanım Hasan Çavuşoğlu ve bütün Yönetim Kurulu Üyelerine hoş geldin diyorum. Alanya, ilçemiz çok değerli, hem de sportif anlamda çok başarılı. En başta Çavuşoğlu Ailesinin ve Yönetimlerinin çok büyük katkısı var. Kendisini bu bağlamda da tebrik ediyorum. Hasan kardeşimiz aynı zamanda Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı. Bu bağlamda da özellikle son çıkan vergi düzenlemesinde kulüplerin aleyhine oluşabilecek durumu düzeltme yolunda kendisine başarılar diliyorum. Dostça bir maç olacak. Alanyaspor, futbol kalitesi ve anlayışı olarak çok kaliteli bir takım. İnşallah hak eden kazanır. Başkan olduğum için bizim hak etmemizi diliyorum kırmadan Hasan Başkanımı. Centilmence, dostça bir mücadele diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise şöyle konuştu:

“Sevgili Başkanıma ben her zaman ağabey derim, o da bana kardeşim der. Bizim aramızda öyle bir ilişki var. Başkanım ve Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sıkı bir dostluğumuz var. Tabii Başkanımın söylemlerine katılıyorum. Elimizden geleni her zaman yapacağız. Kulüpler Birliği hepimizin kulübü. Tüm kulüplerin yaşaması lazım, ayakta durması lazım, zorlukları hep beraber aşmamız lazım. O yüzden hep beraber mücadele edeceğiz, hep beraber çalışacağız tüm başkanlarımızla fikir alışverişi yaparak. Bugün de burada hep beraber maç öncesi dostluk yemeği yedik. Başta Başkanıma, Yönetim Kuruluna ve tüm camiaya teşekkür ediyorum. İnşallah güzel bir müsabaka izleriz. Biz sadece seyirciyiz, sahada futbolcular mücadele edecek. Allah kaza bela vermesin. Sakatlık olmasın. Netice 3 neticeli skor olacak. Yenmek de, yenilmek de, beraberlik de var. Hayırlısı olsun.

Başkanımız Mustafa Cengiz, Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu’na maç günü anısına hediye takdim etti.  

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48