Arda Turan ve Gedson Fernandes’ten açıklamalar

Kaptanımız Arda Turan ile futbolcumuz Gedson Fernandes, takımımızın Aytemiz Alanyaspor hazırlıkları kapsamında gerçekleştirdiği idmanda Galatasaray Televizyonu’na açıklamalar yaptı.

Arda Turan ve Gedson Fernandes’ten açıklamalar

Futbol takımımızın kamp yaptığı Sueno Hotels Belek’te güzel bir ortamda hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Arda Turan, “Sueno Hotel ailesine teşekkür ederiz. Bizi burada muhteşem şekilde ağırlıyorlar. Çok iyi Galatasaraylı bir aile. Bize çok güzel bir ortam sağlamışlar. Biz de elimizden geldiği şekilde mücadele ederek yarın liderliğimizi devam ettirmek istiyoruz. Maç maç gidiyoruz. Yarın başka bir final bizim için Alanyaspor maçı. Önemli bir maç. Bu sene şansımızın tutmadığı bir rakip; ama yarın en iyi oyunumuzu oynayarak kazanmak istiyoruz.” dedi. 

Takımda çok güzel bir arkadaşlık olduğunu dile getiren Arda Turan, “Biz Galatasaray takımı olarak oynayanı ve oynamayanı ile çok güzel bir aile olduk. Kimse kendini as ya da yedek olarak hissetmiyor. Tam bir aile ortamı oldu. Bu bizim için çok önemliydi. Çünkü uzun bir maç maratonu vardı. Takım olarak, kulüp olarak saha içine bakıyoruz. Bizim işimiz burası. Saha içindeki gücümüze inanıyoruz. Yarın da Alanya maçını en iyi şekilde mücadele verip kazanmak istiyoruz. Çok iyi arkadaşlık var. Herkes birbirine yardım ediyor. Sezon sonuna kadar bu böyle gidecek inşallah. Sonunda da mutlu sona ulaşmak istiyoruz.” diye konuştu. 

Yeni transferlerimizden olan Gedson Fernandes ise Galatasaray’a gelmekle isabetli bir karar verdiğini dile getirerek, “Çok doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Burada çok mutluyum. Adaptasyon sürecimi en kısa sürede atlatıp o şekilde devam etmek istiyorum. Hocamız bizi en iyi şekilde hazırlıyor. Yarınki maça çıktığımız zaman tam konsantre olmuş ve galibiyet isteyen bir Galatasaray’ı herkes görecek. Umarım galibiyeti alır, evimize bu şekilde döneriz.” ifadelerini kullandı. 

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48