Abdurrahim Albayrak'tan açıklamalar

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Süper Lig'in 6. haftasında Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor’u deplasmanda 2-1 mağlup ettiğimiz mücadelenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak'tan açıklamalar

Erzurumspor maçını değerlendiren İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, “Biz geçen 5 maçı unuttuk. 2 mağlubiyeti, 2 galibiyeti, 1 beraberliği bir kenara bıraktık. Biz sezonu Erzurum’da açacağız dedik. Çok şükür bugün galip geldik. Çok sevdiğim bir şehir, çok sevdiğim insanlar var Erzurum’da. Erzurum bizim dost şehrimiz, kardeş kulübümüzdür. Bizim böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı. Erzurum’da sezon açacağız dedim. Şükür olsun galibiyetimizi aldık, İstanbul’a huzur içerisinde döneceğiz inşallah." diye konuştu.

Falcao'nun gördüğü kırmızı kart kararının ağır olduğunu dile getiren İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, "Bu akşam yorumcuların takdirine bırakıyorum. Bence haksız bir kırmızı kart olduğunu düşünüyorum. Falcao kendisine yakışır bir gol attı. Bütün takımı tebrik ediyorum. Emeği geçen herkese buradan teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı.

İstifa ettiğine yönelik çıkan iddiaların asılsız olduğunu vurgulayan İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, "Her gün benimle ilgili istifa ettiğime dair haberler çıkıyor. Bunların hepsi asılsızdır, hepsi yalandır. Ben Galatasaray’ı yarı yolda bırakacak, Başkanı hasta olan bir kulübün başkanını yolda bırakacak, kaçacak karaktere sahip bir adam değilim. Ben Galatasaraylıyım hem de çok iyi Galatasaraylıyım. Galatasaraylılar Galatasaray’a zarar vermesinler rica ediyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48