Abdurrahim Albayrak: "Oyuncularımıza prim vereceğiz"

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Aytemiz Alanyaspor galibiyetimizin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak: "Oyuncularımıza prim vereceğiz"

Takımımızın aleyhine verilen hakem kararlarına rağmen İstanbul’a üç puanla dönmenin sevincini yaşadıklarını dile getiren İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, “Üç günlük bir kamp dönemi geçirdik. Çok iyi oldu. Meyvelerini de bugün aldık. Bütün futbolcu kardeşlerimi teker teker kutluyorum. Hepsini tebrik ediyorum. Hocamıza teşekkür ediyorum. Takım çok iyi hazırlanmış, çok hırslı ve azimliydi. Zaten otelde hocayı neşeli görünce içimde en ufak bir telaş kalmıyor. Bugün çok zor şartlara rağmen, baskı altında olan bir hakeme rağmen, verilmeyen bir penaltımıza ve kırmızı karta rağmen Galatasaray buradan üç puanı aldı. Futbolcularımın hepsinin alnından öpüyorum. Onlara uçakta başkanımızın talimatıyla prim vereceğiz. Onlar nasıl bizi mutlu ettiyse biz de onları yönetim kurulu olarak onları mutlu edeceğiz. İstanbul'a 3 puanı alarak emin adımlarla gidiyoruz.” diye konuştu. 

Maçın hakemi Zorbay Küçük'ün etki altında kalıp kalmadığıyla ilgili soruya yanıt veren İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak: “Fatih Hocamız ve biz yönetim olarak genç hakemleri destekliyoruz. Onların hep yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Her ne şartta olursa olsun, kim ne derse desin biz burada bugün üç puanımızı aldık. Ben artık söylenenlere gülüp geçiyorum.” dedi.

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, “Bir olacağız, beraber olacağız, Allah’ın izniyle şampiyon olacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48