1905 GSYİAD’dan yeni yıl kutlaması

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşinsanları Derneği'nin yeni yıl kutlaması derneğin Levent'te bulunan merkezinde düzenlendi.

1905 GSYİAD’dan yeni yıl kutlaması

1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu’nun ev sahipliğindeki organizasyona Başkanımız Mustafa Cengiz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mahmut Recevik,Ömer Cansever, Okan Böke, Metin Karakaya, Dilek Kutlu, Galatasaray Doğa Sigorta Basketbol Takımımızın Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızın Kaptanı İsmail Ar ile camianın önemli isimleri ve GSYİAD üyeleri katıldı.

Düzenlenen gecede ayrıca Başkanımız Mustafa Cengiz’in yeni yaşı pasta kesilerek kutlandı. Başkanımız sürpriz doğum günü kutlamasında duygularını geceye katılanlarla paylaştı ve şu ifadeleri kullandı:

"Değerli arkadaşlar, sevgili dostlar, sevgili Galatasaraylılar... Size yemin ederim ben böyle şeylere alışık değilim. Yani böyle durumlarda ne yapacağımı şaşırıyorum. Dün kulübümüzde yaptığımız yeni yıl kutlamasında da böyle oldu. Böyle bir kutlama olacağından da haberim yoktu. Arkadaşlar sağ olsunlar hazırlanmışlar ama ben çok alışık değilim böyle şeylere. Sürekli mücadeleye ve eleştiri yemeye alıştığımız için gösterilen ilgi ve sevgi bizi şaşırtıyor. Bunun için çok teşekkür ederim. Hepinize iyi ki varsınız diyorum. Bu dostluğunuz, sinerjiniz, olumlu bakış ve tavrınız bizi ayakta tutuyor. Sadece beni değil tüm Yönetim Kurulumuzu ayakta tutuyor. Zaten bütün yönetimler bu takdir ve sevgiyle ayakta. Bu görülemeyecek ve elle tutulamayacak bir şey. Bir kütleye dönüşüyor, bir armanın peşinde, bir ruhun peşinde koşuşa, direnişe dönüşüyor. Ortaya çıkan bu sinerji böyle bir sosyal olguyu yaratıyor. Ne mutlu bize. İyi ki varsınız. İyi Galatasaraylıyız. Ne mutlu Galatasaraylıyım diyene."

1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu geceyle ilgili düşüncelerini televizyonumuzla paylaştı ve şunları söyledi:

"Bugün tüm Galatasaraylılar için güzel bir gün. GSYİAD olarak bir yeni yıl partisi düzenledik, Başkanımız da sağ olsun bizi kırmadı, buraya kadar teşrif etti. Bu vesileyle de bugün Başkanımızın doğum günüydü, ona sürpriz bir kutlama yaptık. Galatasaray büyük bir aile, bu ailenin reisi de Galatasaray Spor Kulübü'nün Başkanı. Biz, Başkanımızla birlikte bu geceyi geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Galatasaray ailesinin yeni yılını da şimdiden kutluyoruz. Allah nice büyük başarıların geldiği bir yıl nasip etsin. Tüm Galatasaraylılara ve insanlığa hayallerinin peşinden koştukları çok güzel bir yıl diliyorum."

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48