Tuzlaspor - Galatasaray maçında olay çıktı!

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur rövanş maçında Galatasaray, Tuzlaspor engelini 4-0'lık skorla geçerken adını son 16 turunu yazdırdı Maç sonunda ise bitiş düdüğüyle birlikte arbede yaşandı. İki takım futbolcuları arasında kavga çıktı.

Tuzlaspor - Galatasaray maçında olay çıktı!

Futbol Takımımızın, Türkiye Kupası 5. Tur ikinci maçında Tuzlaspor deplasmanında 0-4 kazanarak son 16 için yoluna devam ettiği mücadelenin ardından oyuncumuz Fernando Muslera çıklamalarda bulundu.

"Rakibimizin ilk maçtan bir avantajı vardı. Rakibimize maksimum seviyede saygı gösterip maksimum seviyede performans göstermemiz gerekiyordu. Son maçta tüm kaptanlar konuşmuştuk sorumluluğu almamız gerektiğini söyledik. Bugün de o sorumluluğu aldık. Tur atladığımız için mutluyum." 

"Benim küçüklüğümden futbola başladığımdan beri gördüğüm ilk şey saygı. Rakiplerime, yetiştiğim camialara ve tüm camialara karşı hep saygı gösterdim. Biliyorsunuz rakip takımdaki bir oyuncu hem de altyapımızdan yetişen bir oyuncu ilk maçtan sonra çok saygısız bir hareket yaptı, biliyorsunuz. Ben maçtan sonra o oyuncunun yanına gidip saygı göstermesi gerektiğini söyledim. Benim rakip tek direktörle hiçbir alakam yok, sosyal medyada dedikodular dolaşıyor olabilir ama ben sadece bir rakip oyuncuya gidip saygılı olması gerektiğini söyledim. Çünkü benim çocukluğumdan beri öğrendiğim en önemli şey bu. Ben herkese saygı göstermesi gerektiğini söylüyorum."

Eğer birisi "Muslera gitti, birisine vurdu" diyorsa görüntüsünü göstermesi gerekiyor. Ama gösteremez. Çünkü öyle bir görüntü yok. Zaten söylenen şey benim yapıma uygun bir olay da değil, benim karakterim buna müsaade etmez. Sonuçta sahada bizim dışımızda, bir sürü insan var, kadınlar var. Herkese saygılı olmak gerekiyor. Benim ona söylediğim tek şey saygılı olması gerektiğiydi."

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 00:00
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48