Mario Lemina: "Galatasaray'ı Çok Seviyorum"

Mario Lemina'nın Yaptığı açıklamalar Şu Şekilde: "Sezona kötü başladık ama Galatasaray, genelde sezona kötü başlıyor. Çünkü sezon başında birçok yeni oyuncu geliyor, alışmak zaman alıyor. Mükemmel bir durumda olmadığımızı söyleyebilirim. Ama bunu tersine çevirecek silahlarımız var.

Mario Lemina: "Galatasaray'ı Çok Seviyorum"Kendimi çok iyi durumda hissediyorum. Gerçekten. Takımda önemli bir futbolcu olduğumu hissedebiliyorum. Birkaç ay önceki seviyemden çok daha iyiyim.

''Galatasaray'a gelmek istedim''

Galatasaray, beni 2-3 sene önce istemişti. O zamanlar çeşitli sebeplerden dolayı transfer olmamıştı. Bu yaz geldiklerinde Galatasaray'a gelmek istedim. Beni bu kadar istemeleri transferde önemli bir etkendi.

''Taraftarların oluşturduğu bu atmosferde oynamaya bayılıyorum''

Galatasaray çok popüler bir takım. Taraftarların oluşturduğu bu atmosferde oynamaya bayılıyorum. Beni seven taraftarlara her şeyini vermek isteyen bir futbolcuyum. Ben buyum... Normalde taraftarları çok sevmezdim. Ama Galatasaray taraftarı çok başka. Eğer iyi bir performans gösterirsen taraftarlar yüz katını sana geri veriyor. Türkiye'de taraftarlar çok fanatik. Yaşamak için görmeniz gerekiyor.

''Galatasaray'ı çok seviyorum''

Southampton ile iki senelik daha kontratım var. Galatasaray'ı çok seviyorum. Bu kulübün başarılı olması için her şeyi yaparım. Galatasaray'da kalacak mıyım göreceğiz..."

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48