"Kazanmak için elimizden geleni yapacağız"

Salı akşamı Türk Telekom Stadyumu'nda oynanacak olan Galatasaray - Real Madrid Şampiyonlar Ligi Grupları 3. maçı öncesi Real Madrid teknik direktörü Zinedine Zidane, katıldığı basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

"Kazanmak için elimizden geleni yapacağız"

"ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"

"Biz yarınki maçı kazanmayı çok istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'ne kötü başladık. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız."

"BASKIYA ALIŞIĞIM"

"Ben 18 yıldır Real Madrid'deyim. Baskıya alışığım. Bu tür ambiyanslarda oynamaya tecrübeliyiz. Kalan tüm maçlarımızı, yarından başlayarak kazanmak istiyoruz."

"BENİ RAHATSIZ EDİYOR"

"Geçmiş geçmişte kaldı. Konuşulanlar beni rahatsız ediyor. Ben geleceğe bakacağım. Yarından itibaren maçlarımızı kazanmaya odaklanmış durumdayım."

"YARIN KAYBEDERSEK.."

"Yarın kaybedersek, görevi kaybeder miyim bilemiyorum. Bunu başkana sormanız gerekiyor. Ben her zaman Real Madrid'de kalmak isterim."

"BİZ REAL MADRID'IZ"

"Öncelikle geçen sezondan bahsedemeyiz, bu sezondan bahsedelim. Biz Real Madrid'iz, hata yapma lüksümüz yok ama bu futbol, bazen böyle şeyler oluyor. Herkesten çok oyuncularımız kazanmak istiyoruz. Hepimiz çok motiveyiz. Çok iyi hazırlandık. Kazanmak istiyoruz. Hepimiz aynı gemideyiz. Ben tüm oyuncularıma güveniyorum. Ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum."

"YARIN 3 PUAN ALMALIYIZ"

"Hangi durumda, hangi pozisyonda olduğumuzu biliyorum. Yarınki maç için 3 puan almalıyız. Bunun farkındayız. Elimizden geleni yapacağız."
 

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48