"İhtiyacımız olan bir galibiyetti"

Galatasaray'ın deplasmanda son anlarda bulduğu golle İM Kayserispor karşısında aldığı 3-2’lik galibiyetin ardından Ömer Bayram yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

"İhtiyacımız olan bir galibiyetti"

İlk olarak maçı değerlendiren Ömer Bayram, “İnanılmaz bir maç oldu. Zorlu bir maç oldu. Adrenalin ve tempo o kadar yüksekti ki ne zaman kırmızı kart oldu ne zaman gol oldu hatırlamıyorum. Hepsi çok hızlı gelişti. Maça iyi başladık aslında, kontrol bizim elimizdeydi. Çok basit goller yiyoruz, bu geçen hafta da oldu. Takım halinde çok iyi konsantre olduk, birbirimizi motive ettik ve inandık. İnanmak en önemlisi, galip geldiğimiz için çok mutluyuz. İhtiyacımız olan bir galibiyetti” yorumlarında bulundu.

Teknik Direktörümüz Fatih Terim’in görev vermesi üzerine bugün orta sahada oynamasıyla ilgili Ömer Bayram, “Orta sahada oynamak benim için yeni bir deneyimdi. Alt yapılarda sol açık ve sağ açık bölgelerinde oynamıştım. Kayseri’ye geldiğim zaman sol bekte oynamaya başlamıştım. Benim için geçen sene biraz zorlu geçmişti. Sezon başı kampında Hocam beni orta sahada denemeye başladı. Ben de iyi bir sezon başı kampı geçirdiğimi düşünüyorum. Hocam da beni ödüllendirdi. Çünkü hiç pes etmedim, her zaman çalışmaya devam ettim. Bir oyuncu kendini çalışarak gösterir sahada ve antrenmanda. Ben de elimden geleni yaptım. İnşallah her şey bizim için güzel olur” sözlerini söyledi.

Son olarak yeni bir pozisyonda oynarken takım arkadaşlarından nasıl destek gördüğü üzerine gelen soruya Ömer Bayram, “Nzonzi bana çok yardımcı oluyor, çok tecrübeli bir oyuncu. Saha içerisinde İngilizce konuşuyoruz. Takım arkadaşlarım sezon başı kampında gösterdiklerim yüzünden bana inanıyorlar ve yardımcı oluyorlar. Benim de özgüvenim yerine geldiği için takımımıza daha fazla yardımcı olmaya çalışıyorum. Elimden geleni yaptım, umarım üstüne koyarak devam ederim” cevabını verdi.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48