“Galatasaray’ın karakterinde pes etmek yok”

Galatasaray'ın, Şampiyonlar Ligi A Grubu üçüncü hafta maçında Real Madrid karşısında aldığı 1-0’lık mağlubiyetin ardından oyuncumuz Florin Andone yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

“Galatasaray’ın karakterinde pes etmek yok”

Florin Andone şu ifadeleri kullandı:

“Takım olarak ilk dakikadan son dakikaya kadar koşan, mücadele eden, isteyen bir Galatasaray vardı. Bu yüzden bütün takım arkadaşlarımı tebrik etmek istiyorum. Bazı pozisyonlara girdik ama ne yazık ki bu pozisyonlardan yararlanamadık. Gösterdiğimiz performans ve sahaya koyduğumuz arzu ile istek buradan en az 1 puan ile ayrılmayı hak ediyordu. Tabii ki istediğimiz sonuç bu değil. Sahaya 3 puan almak için çıkmıştık, ancak en kötü ihtimalle 1 puanı hak ettiğimizi düşünüyorum.

Galatasaray çok büyük bir kulüp. Galatasaray’ın karakterinde pes etmek yok. Son ana kadar mücadele etmeye devam etmemiz gerekiyor. 3 maç oynadık, önümüzde 3 maçımız daha var. Hala şansımız devam ediyor. Çalışacağız, mücadele edeceğiz, bugün gösterdiğimiz tutkuyu bütün maçlarda göstermemiz gerekiyor. Bu tutkuyu gösterdikten sonra her şey olabilir. Hırs ve tutku anlamında aynı şekilde devam etmemiz gerekiyor.”

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 00:50
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48