Galatasaray'da kulisler hareketlendi

Galatasaray'da şu ana kadar başkanlık için Cengiz Özyalçın, Metin Öztürk ve Burak Elmas'ın isimleri öne çıktı. 3 aday güçlü liste oluşturabilmek için yoğun çaba harcıyor.

Galatasaray'da kulisler hareketlendi

Galatasaray yönetimi, olağanüstü kongre tarihini 26 Aralık'a keserken başkan adayları da ortaya çıkmaya başladı. Şu ana kadar Cengiz Özyalçın, Metin Öztürk ve Burak Elmas adaylığını açıkladı. Bu isimlerin artma ihtimali bulunurken güçlü bir çatı adayı etrafında kenetlenilmesi de gündemde... Ancak bunu zaman gösterecek.

DUAYENLERE İKNA TURU

Şimdilik adaylar öne çıkabilmek için duayenleri ikna etmenin yollarını arıyor. Ayrıca genel kurul üyelerini ikna edebilmek için güçlü bir liste oluşturmaya çalışıyorlar… Bunun için de yoğun görüşmeler yapılıyor.

HUNCA GÜNDEMDE, CENGİZ BEKLENMİYOR

Adaylara Tuncer Hunca'nın da eklenme ihtimali bulunuyor. Sağlık sorunları nedeniyle Başkan Mustafa Cengiz'in aday olması beklenmiyor. Ancak yönetimde yer alan Abdurrahim Albayrak veya Yusuf Günay'ın isimleri de başkanlık için geçiyor. Bununla birlikte yönetime yaptığı sert eleştirilerle bilinen ve daha önce adaylık sinyali veren Eşref Hamamcıoğlu ise sessizliğini koruyor. İşte öne çıkan 3 adayın listesindeki kafa isimler:

CENGİZ ÖZYALÇIN

Ahmet Özdoğan ve Sedat Doğan gibi önemli isimlerle ile hareket ediyor.

METİN ÖZTÜRK

Metin Ünlü, Celal Acar, Remzi Tan listesinde...

BURAK ELMAS

Bikem Ardamıç, Polat Bengisu ve Emre Alkin öne çıkan yönetici adayları.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48