Fatih Terim kulübeye sarıldı; "Gösterin kendinizi"

Üst üste gelen sakatlıklar sebebiyle yaralı olan Galatasaray, ligde yarın sahasında oynayacağı Başakşehir maçı hazırlıklarına devam ediyor.

Fatih Terim kulübeye sarıldı; "Gösterin kendinizi"

Teknik ekibin ise ciddi eksikler sebebiyle eli kolu bağlı görünüyor. Falcao'ya Andone ve Şener eklenirken sonrasında Babel, Muslera ve Luyindama da sakatlanmıştı.

Gaziantep maçındaki rotasyon ve operasyon karışımlı tercihten verim alan Teknik Direktör Fatih Terim aynı uygulamaya devam etmeyi düşünüyordu ancak planlar bozuldu. Son haftaların formda takımı Başakşehir'e karşı yeni bir taktik planı hazırlandı.

Forma Çalık'ın

Terim yeni kurgusunu da 4-1-4-1 düzenine göre yaptı. İleri uçta Adem Büyük'ün yer alması beklenirken orta sahada ise Emre Mor, Seri, Ömer ve Feghouli düşünülüyor. Ki teknik ekibin genelde hamle oyuncusu olarak kullandıkları ve yarın on bir de düşünülen Adem Büyük, Emre Mor ve Ömer Bayram ile özel olarak ilgilendiği de ifade ediliyor.

Terim'in yedek ağırlıklı Aslanlara da "Gösterin kendinizi" dediği belirtiliyor. Sakat Luyindama'nın yokluğunda da Çaykur Rize maçının iyilerinden olan Ahmet Çalık göreve soyunuyor.

Kaynak: Türkiye

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48