Falcao’da son durum! Sağlık ekibinden açıklama

Galatasaray'da 2 Ekim’den bu yana sahalardan uzak olan Radamel Falcao, İspanya’dan dün İstanbul’a geldi!

Falcao’da son durum! Sağlık ekibinden açıklama

Falcao hakkında sosyal medya ve bazı haber sitelerinde çıkan sezonu kapattı iddiaları gerçek dışı.

Yıldız golcünün tedavisi olumlu şekilde sürüyor.

SAĞLIK EKİBİNDEN AJANS1905'E AÇIKLAMA

"Kontrollerimiz sürüyor. Kötüye giden hiçbir şey yok.Önümüzdeki günlerde durumu belli olacak."

Özel bir çalışma programı verilen Falcao'nun salı günü takım ile idmana çıkmaya başlaması halinde, haftasonu oynatılması bekleniyor. Falcao'nun kendisini çok iyi hissettiği ve ağrılarının kalmadığını belirttiği iletildi.


Falcao'nun kısa sürede takıma dönmelerini beklediklerini ifade eden Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Falcao bize geldiği zaman sakat değildi diyorum, nitekim sakat adam iki maçı o zeminde oynayabilir mi? Futbol oynamış insanlar bilir, 90 dakika yüksek tempo sakat adam nasıl oynasın? Falcao, herkesten önce idmana geliyor, herkesten sonra gidiyor, böyle bir şey. Millet inanmıyor, ben bilmiyordum mesala Juventus da Falcao'yu istemiş" dedi.

Falcao hakkında konuşan menajer Ahmet Bulut ise, "Falcao 2-3 hafta sonra yüzde 100 olarak sahalara döner. Kendisi çok üzgün ve çabuk dönmek istiyor. Günde 6-7 saat idman yapıyor. Falcao, Galatasaray'a para için gelmedi. Para için olsaydı Amerika ya da Çin'e giderdi" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak ise kendisine ait olduğu iddia edilen "Falcao bizden bir ay istedi" sözlerini yalanladı.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 18:32
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48