"En büyük teşekkürü taraftarımıza gönderiyorum"

Futbol Takımımızın, Akhisarspor’u 1-0 yenerek TFF Süper Kupa’yı müzesine götürdüğü mücadeleden sonra Kaptan Selçuk İnan, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

"En büyük teşekkürü taraftarımıza gönderiyorum"

Selçuk İnan şu ifadeleri kullandı:

“Bu yanlış hatırlamıyorsam benim 16. Galatasaray formasıyla da 14. kupam. Şükürler olsun, gururlu ve mutluyum. Takım arkadaşlarımı, hocalarımızı tebrik ediyorum. En büyük teşekkürü de taraftarımıza gönderiyorum. Bizi inanılmaz desteklediler, bizim için önemli bir itici güç oldular.

Bu maç hakkında bir şeyler söylemek istiyorum, bu maçları oynamak kolay değil. Buralarda oynamak kolay değil. İnsanların bunu idrak etmesi gerekiyor. İnsanlara kolay gelebilir ama bu maçı oynayabilmek için sezonu şampiyon tamamlamanız gerekiyor. Bu bir yıllık emeğin karşılığında oynanan, çok önemli bir maç. İnsanların fazlasıyla takdir etmesi gereken bir durumdayız. Takımımız ve camiamızla gurur duyuyoruz. Taraftarlarımız da gururlansınlar. Bir sezonu üç kupayla tamamlamak çok önemli bir şey. 20-30 yılda bir gerçekleşen bir olay belki de. Bu yüzden de gururluyuz, mutluyuz.

İyi bir takımız, hep dediğimiz gibi Galatasaray kupalara layık ama bunu gerçekleştirmek daha da önemli. Bu kupa da herkese hayırlı uğurlu olsun.

Seri çok önemli, kariyeri belli bir oyuncu. Adapte olmakta çok zorlanmadık, zaten futbolun dili de bir. Bugün takım olarak iyi bir oyun çıkardığımızı düşünüyorum. Herkesi tebrik ediyorum.”

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48