Emre Mor isyan etti!

Galatasaray'da devre arasında takımdan gönderileceği konuşulan Emre Mor, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı ve takımda olmaktan gurur duyduğunu söyledi.

Emre Mor isyan etti!

Emre Mor elinden geleni yaptığını kaydederken, "Hakkımda yalan yanlış söylentiler yayan insanlardan, sözde gazetecilerden, medyalarından bıktım... Sürekli beni kötü göstermek için çabalamaktan vazgeçin. Beni, kişiliğimi, ailemi, geçmişimi bilmeden bu kadar kolay yorum yapabiliyor olmanız çok Şaşırtıcı. Her gün yeni bir suçlama ve asılsız haber okumak için buraya gelmedim. Futbol oynamak, yeteneğimi göstermek, inananların yüzünü kara çıkartmamak için buradayım. Başarılı olur veya olamam ama çabalamak için hep hazırım. Zaten hayat dediğimiz şey de bundan ibaret. Ben Galatasaray'ın bir futbolcusuyum ve bununla gurur duyuyorum. İyi günde, kötü günde her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağım" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın Celta Vigo'dan kiraladığı Emre Mor, bu sezon 16 maçta 580 dakika süre almasına rağmen skor katkısı veremedi.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48